Pokrowce na Twojego smartfona, który wybrać

Komórkowa moda dosięgła wszystkich, zaś nowy futerał emocjonuje nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa bez zarzutu i dłużej nam służy.
Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, razem z kluczami czy monetami, bezsprzecznie nie wróży nic dobrego. Nawet w sytuacjach gdy aparat wyprodukowany jest z materiałów najwyższej jakości, zauważamy na nim nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. Choć nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność telefonu, dla wielu użytkowników może być to ciężkie do zaakceptowania.
Samsung Galaxy S5
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązaniem jest ulokowanie urządzenia w dodatkowym futerale do kupna. Ponieważ telefony różnią się rozmiarami, najbezpieczniej jest zaopatrzyć się w etui przeznaczone do konkretnego modelu.

Właściciele Samsunga Galaxy mogą pokusić się o etui Samsung Galaxy s iii lub etui Samsung Galaxy s iii mini – zależnie od posiadanego modelu. Etui są różnego rodzaju, jednak łączy je jedna cecha: ochrona.
etiu na telefon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Zieleń, róż, mięta (mięta herbata ziołowa)? Dużo zależy od naszej profesji – jeżeli nasza praca wymaga eleganckiego stroju, warto rozważyć czy jaskrawy pokrowiec będzie właściwy. W takich sytuacjach powinniśmy jednak zastanowić się nad eleganckim czarnym etui lub klasycznym skórzanym futerale. Skórzana „wsuwka” będzie najlepszym wyborem. Telefonu nie musimy wyjmować z pokrowca albowiem wszystkie otwory pasują idealnie . Równie eleganckie będzie etui w kolorze białym, które bezustannie posiada wielu entuzjastów.

Jeśli jednak nie obowiązują nas zasady związane z dress codem, możemy bez problemu wybierać spośród wielu kolorów, które widnieją na pokrowcach. W dzisiejszych czasach etui stało się elementem stroju, niczym damska torebka. Z tego powodu posiadanie paru egzemplarzy zaczyna być standardem.Dbałość o szczegóły pokrowca czy etui, ich oryginalne barwy oraz jakość materiałów spowodują, że telefon będzie nam służył długi czas. Warunki atmosferyczne, rysy i zabrudzenia wyświetlacza nie są nam straszne. Jeśli więc poszukujemy gadżetów do smartfona, na pewno wyszukamy w internecie np. sklep, gdzie kupisz akcesoria ipad i który pozwoli nam na modernizację naszego smartfona zapewniając przyjemne z pożytecznym – kontakt ze światem, rozrywkę oraz zabezpieczenie.