Aktualnie gry są produkowane nie tylko na komputery, ale również na rozmaite konsole. Wiele gier jest bardzo różnorodnych pod względem fabuły i to sprawia, że regularnie powiększa się liczba pasjonatów gier komputerowych. Mimo bardzo częstych premier gier, wciąż występują takie, jakie są niesamowicie ciekawe i popularne, a wyprodukowane zostały już wiele lat temu. Rzecz jasna tego typu gier nie jest dużo, gdyż przeważnie w sytuacji sukcesu, twórcy próbują wydawać kolejną wersję, lecz nie zawsze jest to odpowiednie rozwiązanie.

Gra bioshock (recenzję bioshock znajdziesz tu), to jedna z tego rodzaju gier komputerowych, jaka posiada już długi staż w świecie gier komputerowych, a pomimo tego wciąż jest bardzo popularna. Gra ta odnosi się do lat 60siątych, jednak rzecz jasna pod względem grafiki, to gra na najwyższym, nowoczesnym poziomie. W znacznym stopniu gra opiera się na elementach fabuły i też horroru, ponieważ gracz zmaga się z różnymi tworami, które pojawiają się na jego drodze podczas walki o przetrwanie. Jest to gra interesująca, bardzo rozbudowana pod kątem technologicznym i to niewątpliwie wpływa na jej niezwykłą popularność. Bardzo dużo jest miłośników takiej gry, co bardzo dobrze świadczy o jej poziomie i również pracy, jaką włożyli twórcy i wydawcy, aby dostarczyć swym klientom nienaganny produkt.

Niezbędne dla PS4

Autor: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com

Również bardzo atrakcyjną grą, jest gta 5. Ta gra wydawana jest cyklicznie i każda kolejna seria cieszy się wyczekiwaniem ogromnej ilości graczy na całym świecie. W jakimś stopniu jest to gra sportowa, jaka połączona jest z prezentacją i wykorzystywaniem najnowszych samochodów, jakie wywołują pośród ludzi uznanie i podziw. Wersja V, to zaprezentowanie ogromnych możliwości graficznych, którymi dysponują jej twórcy. Dla gracza jest to doskonała forma rozrywki, ponieważ samochody są niezwykle ciekawe, zazwyczaj w rzeczywistym świecie niedostępne dla zwykłego człowieka i to niewątpliwie wzbudza ogromne zainteresowanie graczy i chęć grania w GTA. Rzecz jasna grafika tej gry znajduje się na szczególnie solidnym poziomie, stąd też wszystko prezentuje się bardzo realistycznie, a sterowanie pojazdami jest w wersji V bardzo zbliżone do naturalnych zachowań kierowcy danego pojazdu. Wszystkie gry producenta GTA są wysokiej klasy, a wersja V posiada rzeszę wielbicieli, którzy systematycznie korzystają z tej gry, czy to wirtualnie, czyli przez rywalizację online, czy również przez rywalizację z komputerem.