Zarządzanie wirtualnymi zasobami jest wielogodzinnym zajęciem olbrzymiej masy ludzi. Męska część użytkowników sieci rozumie pod tym słowem piłkarskiego Football Managera. Poza słynnym FM, w internecie wyszukamy jednak sporo innych gier menedżerskich o różnych profilach sportowych, także hazardowych.

Praktykujący granie online dniami mają w czym wybierać. Miłośnicy speedwaya mają możliwość inicjowania własnej drużyny żużlowej, rozwijania umiejętności żużlowców i zaplecza sportowego. O wszystkim przekonamy się sięgając po grę pod logiem Speedway Manager SCM. Identyczne zasady stosowane są przy zarządzaniu Formułą 1 (F1MMO), graczem tenisowym (Rocking Rackets), czy skoczkiem narciarskim (Ski Najwięcej odmian, bo przeszło setka, występuje w piłkarskich menagerach. Gry menedżerskie mają to do siebie, że w równie wielkim stopniu koncentrują się na osiągnięciach sportowych (mecze, pojedynki), jak i zarządzaniu zdobytym kapitałem – w grach tych operujemy bonusami. Jako wirtualni prezesi klubów żużlowych, siatkarskich itp. jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za doprowadzenie naszych sportowców na szczyt.

Jeżeli chciałbyś rozszerzyć swą wiedzę, to przestudiuj kluczowy artykuł (https://www.witowextreme.pl/pl/skutery-sniezne). W nim umieściliśmy precyzyjne i ciekawe wiadomości.

W naszej gestii leży też stworzenie dla drużyny klasowej bazy treningowej, terminowe wypłacanie zarobków, czy dbanie o wskaźnik zdrowia i przemęczenia sportowca (tak, również w sieciowym świecie nasi „wirtualni” sportowcy potrafią się męczyć).

Praca zespołowa

Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com

Chwilowy urlop czy odpoczynek dla siatkarzy czy zawodnika solo (np. tenisisty) pozwoli odzyskać płynność i zredukować przemęczenie – tak jak w prawdziwym świecie.

Gry , to również sposobność realizowania i testowania się jako bukmacher.

Może absorbujące będą informacje, które ma praktyczna treść (https://scootive.pl/hulajnoga-czesci/148-griptape). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to kliknij tutaj oraz dokładnie sprawdź tamte wiadomości.

Tutaj sprawdzimy swoje szanse na karciane i ruletkowe szczęście (rzecz jasna za nieprawdziwe pieniądze). W praktyce wyglądać to może jak typowe, zamknięte forum tematyczne, na którym zalogowani internauci typują mecze ulubionych lig i przewidują miejsca jakie zajmą wybrani skoczkowie, tenisiści itp.
Taka zabawa nic nie kosztuje, niesie za sobą rywalizację i wiele frajdy z trafień i błędów. Sukces w sieciowym typowaniu nieraz dał impuls do wybrania się do zakładu bukmacherskiego i dalszej zabawy – takiej za prawdziwe pieniądze.