Jak zakupić konsolę dla bratanka

przez | 4 marca 2022
Zastanawiasz się, jaki podarek kupić nastolatkowi? Nie od dzisiaj prawie każdy doskonale wie, że jednym z najlepszych i najbardziej docenionych prezentów zdecydowanie będzie nowoczesna konsola do gier. Obecnie mnóstwo dzieciaków spędza sporo czasu grając w gry. Jeśli z okazji imienin podarujesz mu właśnie nową konsolę, niewątpliwie będzie bardzo zadowolony.

konsola

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz jednakże, jaką konsolę wybrać? Obecnie na rynku istnieją wyłącznie dwaj gracze – konsole Xbox i Sony Playstation – gry na playstation. Decydując się na zakup jednej z nich musisz pamiętać, że niektóre gry zadziałają tylko na wybranym modelu konsoli. Dlatego właśnie przed zakupem sprzętu warto dyskretnie podpytać, w jakie gry najczęściej gra Twój siostrzeniec. Od tego w wielkiej mierze będzie uzależniona decyzja o kupnie danej konsoli. Do konsoli niewątpliwie warto także zakupić kilka gier. Trzeba pamiętać, że producenci konsol do gier nakładają na sprzęty różnego rodzaju ograniczenia, które mają przeciwdziałać piractwu.

Dlatego najnowsze modele konsol nie będą w stanie obsłużyć gry, która jest skopiowana. Do dobrego działania konsola Xbox potrzebuje dostępu do internetu. Bez tego utrudnione jest granie w niektóre gry. Xbox musi łączyć się z serwerem Microsoftu co dwadzieścia cztery godziny jeżeli chce się grać codziennie. W przypadku Sony Playstation nie ma takiego wymagania, jednak z drugiej strony konsola niejednokrotnie nie pozwoli także na uruchomienie oryginalnej gry pożyczonej od przyjaciela. Sony uruchomił na każdej konsoli specjalną bazę przyjaciół – jeżeli doda się do niej cudzą konsolę, dopiero wtedy można

konsola

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

uruchomić daną grę na tym sprzęcie.

Lista przyjaciół może zawierać maksymalnie dziesięć osób. Jeśli zatem chcesz kupić swojemu siostrzeńcowi konsolę na Gwiazdkę, dobrze zorientuj się wpierw, jakich konsol używają jego przyjaciele. Oprócz tego trzeba wiedzieć, w jakie gry chciałby grywać.

Wręczamy Ci darmowy dostęp (http://poscontrol.pl/systemy-fiskalne/) do kolejnych niebywale ciekawych postów, które są na odrębnej witrynie. Należy tylko kliknąć w poniższy link.

Jeżeli będziesz władać tymi wszystkimi informacjami, dopiero wówczas możesz rozpocząć poszukiwania konsoli w dobrej cenie. Każdy nastolatek bez wątpienia ucieszy się z takiego prezentu.