Przekonaj się, jakie są nowości na rynku urządzeń mobilnych

przez | 8 września 2022
Kupując nowy tablet konsumenci stają przed ciężkim wyborem, czy zakupić urządzenie znanej firmy, ale jednocześnie więcej kosztujące, czy zdecydować się na produkt jakiegoś nieznanego wytwórcy. Przeważnie ta druga opcja jest znacznie tańsza, ale ryzyko jest takie, że urządzenie nie zawsze będzie odpowiednio wykonane i dobrze działające. Za cenę 200 złotych można stać się już właścicielem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to ma całkiem przyzwoite parametry.

ASUS MeMO Pad HD7

Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com
Ekran o przekątnej 7 cali i 4G zainstalowanej pamięci pozwolą na sprawne oglądanie internetowych stron i zagranie w nieskomplikowane gry. Rzecz jasna na pogranie w nowe produkcje raczej nie ma szans, ale w końcu nie do tego ten tablet (Tablet MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A)) został wyprodukowany. Ciekawą cenę także mają tablety innego z tanich producentów, to znaczy GoClever. Są one dość popularne na krajowym rynku i zbierają pochlebne opinie klientów. Niecałe pięćset złotych za 10 calowy Tablet GOCLEVER TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB) to ogromnie atrakcyjna cena, a sam tablet działa wyjątkowo sprawnie i szybko.

Wprawdzie użyta pamięć i procesor nie należą do najbardziej wydajnych, ale dobra optymalizacja systemu Android spowodowała, że nie ma problemu z używaniem bardziej zaawansowanych aplikacji, a i wiele gier bez żadnego problemu będzie na nim działać. Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV) to mniejszy brat wcześniej opisywanego sprzętu z ekranem o przekątnej 7 cali. Ten tablet również bardzo dobrze wypadał w najróżniejszych testach wydajnościowych , a i użytkownicy raczej nie narzekają na to jak działa. Na ten temat także tu: warte zobaczenia.

Również firma Asus zdecydowała się zaproponować tańsze, a przy tym solidne i porządne urządzenie.

Ten odnośnik do serwisu ukryte kamery sklep prowadzi do niezwykle ciekawej witryny, która posiada równie intrygujące dane na omawiany temat.

Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A) to jedna z ostatnich propozycji tej firmy, która szturmem się wdarła na rynek urządzeń mobilnych i zrobiła na nim spore zamieszanie. Poza tym, że tablet Asusa ma mocne komponenty, wydajny procesor i dużą ilość pamięci, to jest także niezwykle elegancki i oferowany w paru różnych kolorach.