Dlaczego aż tak chętnie słuchamy muzyki?

przez | 9 lipca 2021
Dzisiaj w przeróżnych stacjach radiowych, w Sieci, lecz również w telewizji rządzi tandeta. No takie są fakty – trochę bardziej ambitny meloman bardzo dobrze wie, że nawet jeśli jadąc autem do pracy usłyszy w stacji radiowej utwór ambitnego muzyka, to tak czy siak musi wiedzieć, iż bądź co bądź musiał pójść nawet on na jakieś ustępstwa! Tak funkcjonuje rozrywka.

Autor: blmurch
Tego świata zapewne nie zmienimy, a więc w sumie nawet dyskutowanie na ten temat jest bezsensowne. Będzie w takim razie pewnie fajniej jeśli zastanowimy się z jakich powodów w ogóle aż tak bardzo chętnie słuchamy muzyki. Można w sumie rzec, że najbardziej istotne jest to, iż rap czy reggae koncerty na dvd/blu-ray błyskawicznie wpadają w uszy. To nic niezwykłego.

Fajnie, że chociaż często uważamy, iż muzyka to tylko rozrywka, to jednakże jeżeli ktoś pokaże nieco więcej, jakby nie patrzeć umiemy docenić tego typu twórczość. Niby poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray – np. Jacek Kaczmarski, nie jest obecnie na listach hitów, to jednakowoż nisze w muzyce mają się fantastycznie (słuchaj muzyki kiedy tylko pragniesz: reggae koncerty dvd/blu-ray).

Nie zastanawiaj się- przejdź do serwisu (https://www.bscav.eu/debata-online/), by otrzymać ciekawe informacje na przedstawiany w wpisie temat. Oczekujemy na twą recenzję!

Na szczęście żyje bardzo wielu polskich melomanów, którzy cechują się fajnym gustem. Bo nie zapomnijmy, że chociaż gusta muzyczne są różne, to jednakowoż bezproblemowo można podać takie upodobania, które jakoś pozytywnie się wyróżniają. Niektórzy ludzie mają konkretniejszy gust!

Choć nadmierne snobowanie się na gatunki muzyczne to dziecinada: przecież nawet pewne pop koncerty na dvd/blu-ray są praktycznie majstersztykiem! A więc: nigdy nie starajmy się zamykać na nowe typy muzyczne, ponieważ zasadniczo sytuacja jest taka, że nawet rap jest w stanie wiele nam dać (poznaj muzykę na nowo: rap i hip-hop koncerty dvd/blu-raypop na płytach)…

Doceniajmy również niesamowite przesłanie, które bije z pewnych utworów muzycznych. Wiadomo, że ska albo rap i hop-hop koncerty na dvd/blu-ray w większości przypadków cechują się bardzo standardowym tekstem, no nic w tym wielce odkrywczego, lecz nie zapominajmy, iż natrafienie na perełkę sprawi, że wreszcie będziemy mogli przeżyć być może nie jakieś tam katharsis, ale coś fajnego.