Polecane gry

przez | 9 lipca 2021
Wielefenomenalnych gier zostało wydanych przez Sony tylko na PlayStation 3. Zamieszczamy listę najbardziej wciągających a także znakomitych tytułów. Każdy z nich to pewna frajda na długie letnie wieczory i mroźne zimowe noce. Wybór z zawężonej listy będzie również łatwiejszy i dużo szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze gierki na playstation 3 to produkcje, w które warto z pewnością zagrać, jeżeli posiadacie playstation 3. Przykładem takiej gry może być np. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To potężny i otwarty świat. Akcja tej gry odbywa się na wyspie, na której umieszczone zostało miasto, wieś, rzeki oraz ładne jeziora.

Możemy tu poruszać się w różny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną ciekawą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To zwariowana gra akcji. W sklepie możemy znaleźć najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Premierowy Microsoft Kinect 2.0 dla PC zostać wprowadzona na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie kierowany także do użytkowników komputerów PC. Umieszczone zostaną liczne ulepszenia i usprawnienia. Jego wielkim plusem będzie na pewno szersze pole widzenia. Dzięki temu polepszy się rozpoznawanie ruchu w niewielkich pomieszczeniach.

Rozdzielczość zastosowanego sensora dopuści śledzenie też pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek. W pierwszej kolejności ma ma trafić do kreatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie utworzonych więcej praktycznych a także przyciągających uwagę aplikacji sterowanych gestami i głosem.

Masz ochotę przeglądnąć kolejne interesujące posty? Zapraszamy zatem na stronę autora. Tam oczekują na Ciebie rzetelne wiadomości.

Deweloperzy dostaną z pewnością poprawne SDK.