Przed od dawna wyczekiwanym koncertem należy się dobrze przygotować

przez | 13 października 2022
Tak, sukces, myślisz bardzo głośno, bo wszyscy towarzysze spoglądają na ciebie ze zdziwieniem. Olewasz to, ponieważ twoje emocje tryskają jak gorąca para i chcą już być tam, gdzie będziesz za kilka dni. Tak, wybierasz się na swój wyśniony event, ujrzysz na nim swych ulubionych artystów, zapoznasz ludzi, którzy odczuwają to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Bilet mocno ściskasz w garści, nie możesz jej wszak stracić. Pociąg jest też już zarezerwowany, pozostaje tylko poczekać i słuchać grup, jakie niedługo usłyszysz na żywo. Całość jest pięknie, myślisz, jednakże po chwili nadchodzi wątpliwość, ponieważ właśnie dociera do ciebie, że nie masz jeszcze całego asortymentu. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (łańcuchy muzyczne), podobnie nie odnajdujesz w swoich zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te braki.

Witasz się z kolegą, który także jedzie na imprezę. Oboje wymieniacie między sobą sobą oczekiwania, nie możecie się uspokoić, tak jesteście rozgorączkowani. Znienacka twój kompan rzuca, że wszystko byłoby dobrze, lecz nie zdążył zdobyć jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (naklejki rap), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z każdego gatunku, lecz wolałby mieć choć jedną stosowną naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz własnego towarzysza i mówisz mu o swych lukach w asortymencie. Razem dochodzicie do wniosku, iż powinniście to nadrobić.

Pozostawiam tu mój odsyłacz do nowej witryny. Sądzę, że zechcesz obejrzeć ostatnie artykuły, jeśli zainteresowały Cię te znajdujące się na tej stronie.

Tak samo przydałoby się jeszcze przecież kupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, razem wpadacie na tenże koncept i zaraz zapisujecie to na kartce, żeby incydentalnie nie zapomnieć.

I teraz jednak miast biec do sklepu (albo raczej jechać, albowiem mieszkasz przecież w niewielkim miasteczku, gdzie nie ma podobnych miejsc) zaglądasz do Internetu, konfrontujesz ceny i w końcu zamawiasz. O widzisz, że zrobiłeś jeszcze lepszy targ, albowiem nie zapłacisz za opłatę przesyłki! Myślisz, iż całość układa się po twojej myśli. I tak w istocie jest. A kilka dni później ponadplanowo się dowiadujesz, że twoja ulubiona koleżanka też jedzie! No, to będzie festiwal!