Duży wybór ofert tabletów – jak odnaleźć ten pasujący?

przez | 24 sierpnia 2022
Rynek tabletów rozwija się bardzo dynamicznie. Co kilka miesięcy wychodzą nowe sprzęty, a producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych mających zachęcić klientów do zakupu właśnie ich produktów. Mocno zmieniły również oczekiwania jeśli chodzi o wielkość ekranu. Do niedawna najbardziej popularne były tablety 10 i 7 calowe, ale teraz coraz częściej można spotkać inne wymiary, przykładowo 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo w swojej ofercie posiada oba najbardziej popularne rozmiary tabletów.

Lenovo Yoga Tablet8 4

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowe urządzenie w najpopularniejszej grupie tabletów z 7-calową przekątną (więcej szczegółów odkryjesz tu: produkt uznanej marki na Ekran posiada rozdzielczość 1024×600 pixeli, a 16-gigowa pamięć pozwoli na wygodne użytkowanie większości aplikacji. Ogromnym plusem tego tabletu jest dźwięk wysokiej jakości, uzyskiwany dzięki dwóm porządnym głośnikom stereo. Z kolej Tablet Lenovo S6000 (59-368571) to 10 cali zamknięte w elegnckiej czarnej obudowę. Tablet już na pierwszy rzut oka będzie sprawiał wrażenie porządnie zrobionego, a przy tym eleganckiego i stylowego.

tablety i pokrowce

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

Wewnątrz jest tak samo dobrze, procesor o czterech rdzeniach bez żadnych problemów powinien sobie poradzić z każdą aplikacją, a 16G ramu zapewni wydajność w każdej włączanej grze. Poza tym ten model wyposażony został w łączność 3G, dzięki czemu będzie on miał możliwość połączenia z internetem w dowolnym miejscu. No i nie należy zapomnieć o dużej baterii, która sporo przedłużyła czas jaki urządzenie pracuje.

Podobne parametry posiada Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. 10-calowa matryca gwarantuje wyraźny i ostry obraz o rozdzielczości 1280×1600 pikseli, a dwurdzeniowy procesor wystarczającą wydajność do sprawnej i bezstresowej pracy. Także tablet Kiano (poznaj parametry sprzętu na posiada modem 3G i pojemny akumulator, a w wykonanych testach prezentuje się bardzo korzystnie w porównaniu z innymi konkurentami.

Ekscytuje Cię omawiany tutaj post? Jeżeli tak, warto zobaczyć tu (https://e-vemco.pl/produkty/mierniki-i-testery-lan,2,3637) inne wartościowe artykuły, ponieważ one również są godne uwagi.

Firma Kiano zdecydowała się zaprojektować coś także dla dzieci, i dla nich jest przeznaczony Tablet Kiano Young 9 Dual, z ekranem na 9 cali. Dzięki niewysokiej cenie i dobremu wykonaniu ten model tabletu świetnie nadaje się jako prezent dla każdego malucha.