Filmy w odcinkach animowane pozostają zawsze na topie

przez | 19 maja 2022
Niektórzy ludzie nie są w stanie żyć bez seriali. Jest to w pewien sposób zastępcza, z goła różniąca się od naszej, jednak równoległa teraźniejszość, do której z chęcią wracamy często. Kochamy przypatrywać się naszym drogim postaciom, śledzić ich życie, zastanawiać się, co też ich czeka w następnym odcinku. Twórcy zaś, abyśmy przypadkiem się nie znużyli koncepcją serwują nam scenariuszowe perełki, sensację, kryminał i komedię w jednym. Ostatnio, raczej nieprzypadkowo oglądanie seriali jest pewnym stylem życia.

gry

Źródło: http://www.morguefile.com/

I nie mam na myśli seriali, które serwują nam nasze rodzime media. Mowa o superprodukcjach amerykańskich, takich jak „Dexter” lub „House Of Cards”, które przyciągają wielkie rzesze ludzi. Kto najczęściej ogląda seriale? Jeśli mowa o naszych rodzimych produkcjach to grupa wiekowa kształtuje się w okolicach 40-70 lat. W tej grupie jest więcej pań, choć panowie rzadziej ujawniają że oglądają seriale. Jeśli zaś chodzi o seriale amerykańskie, które najczęściej oglądamy w Internecie, to jak łatwo się domyślić śledzą je osoby w młodym wieku, z dużych miejscowości. Propozycja dla dzieci i dorosłych: najnowsze animacje.

W czym tkwi sukces tej formy rozrywki? zdaje się, iż klucz do zrozumienia tego fenomenu odnajdziemy w tym, o czym mówiliśmy na wstępie artykułu: w uzależnieniu. Za tym pojęciem kryje się wartka akcja, utożsamienie z bohaterami, zagadka, tajemnica, ciągła wątpliwość, co wydarzy się w następnym odcinku.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (https://prozoo.pl/sklep/psy/kosc-dla-psa/), które dostarczą Ci więcej newsów na ten temat. Zachęcamy więc do kliknięcia w poniższy link.

Reżyserzy odczytują świetnie to zainteresowanie widzów i celowo komplikują akcję przed zakończeniem odcinka… To dlatego z niecierpliwością wyczekujemy na następną część.

gry na konsole

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com

To sprawdza się w każdego typu serialach. Doskonale sprawdzi się w serialu akcji, w serialu animowanym, serialu anime czy w serialu dramatycznym. Tak jak w tych: seriale akcji. Mało tego, nikt z nas nie jest bezpieczny obcując z tego rodzaju specjalnymi zabiegami stosowanymi na widzach, bo choć zdajemy sobie z nich sprawę, to dajemy się tak nabierać, takie rzeczy sprawiają, iż życie staje się bardziej emocjonujące. To tak jak z filmem, wiemy, że to jedynie film, lecz przeżywamy go czasami z takimi emocjami, jakby było to realne życie. Podobnie jest z serialami, które podzielone na części wkręcają jeszcze mocniej, wciągają i nie pozwalają choć na jakiś czas odejść.