Rodzaje gier na xbox one

przez | 5 kwietnia 2022
Obecnie sprzedawane konsole do gier to wydajne maszyny, na których gra jest prawdziwą przyjemnością. Dotyczy to także ostatniego dziecka Microsoftu, to znaczy konsoli Xbox One, jaka niedawno pojawiła się na rynku. Konsola ta miała być przebojem, producent planował początkowo wykorzystać z niej kilka zupełnych nowości, lecz w końcu okazało się, że zaprojektowana została zwykła konsola. No może nie do końca zwykła, bo bijąca wydajnością swoich konkurentów, obecnie jest to najlepszy sprzęt do grania, który można kupić w sklepach.

gra na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox one używa formatu blue-ray, przez co nie ma kłopotów z większą ilością płyt, gdy gra jest duża, co było dużym problemem poprzednich modeli konsol. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w duży twardy dysk, na jakim bez najmniejszego problemu może się zmieścić parę tytułów. Konsola pracuje oczywiście pod kontrolą Windowsa, trochę przypominającego sprzedawany obecnie Windows 8, jednak jak okazało się po testach, sam system nie do końca jest dopracowany i czasami trudno się z nim odnaleźć.

granie na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Ale to, co najważniejsze dla każdej konsoli, to są rzecz jasna dobre tytuły gier na Xbox One. A w tej dziedzinie ostatnie dziecko microsoftu także powiesiło poprzeczkę wysoko. Różnych tytułów jest dość dużo, w tym ostatnie hity sprzedażowe, jakich raczej się nie znajdzie u konkurencji. Największą popularnością cieszą się oczywiście gry zręcznościowe xbox one, tutaj w ofercie będzie przynajmniej parę grywalnych, solidnych tytułów. Oprócz tego na pewno zainteresować mogą graczy gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna grafika zachwyci każdego wielbiciela motoryzacji, który kocha ten rodzaj rozrywki.

Jedną z najbardziej interesujących rzeczy, którą posiada najnowszy model konsoli Misrosoft jest druga odsłona Kinecta.

Nie zwlekaj, a jeżeli zafascynował Cię omawiany temat, to odsyłam do strony (https://edukacjaaktywna.pl/). W tym miejscu znajdziesz ciekawe wpisy.

Microsoft postawił na dość radykalny krok, i nie sprzedaje samej konsoli, a tylko kompletny zestaw (a tutaj fajne gry na konsolę: zręcznościówki na Xbox One). Wprawdzie bez Kinecta bez problemów można pograć w dużą ilość gier, lecz jeśli już on jest, to warto go stosować, a możliwości ma przeogromne. W porównaniu z poprzednią wersją daje tak dużą grywalność, że po włączeniu gry sporo graczy może mieć duży kłopot z odejściem od niej.