Typy gier na ps vita

przez | 4 października 2021
Mimo tego, że tablety i smartfony zyskują coraz więcej popularności, to przenośne konsolki cały czas posiadają wierne grono zwolenników. Przede wszystkim konsole są dużo wygodniejsze do grania, niż urządzenia które posiadają jedynie ekran dotykowy. Przykładowo jedna z niedawno zaoferowanych na rynku konsol, czyli sony PS Vita to nieduże, ale bardzo praktyczne urządzenie, które może zadowolić najbardziej nawet wymagających graczy. Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali to obecnie typowa wielkość pośród przenośnych sprzętów.

konsola PS VITA

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ale już nie wszystkie one posiadają tylny dotykowy panel, przy użyciu którego możliwości sterowania grami podnoszone są na nowy poziom. A coś takiego właśnie zaproponować chce najnowsza konsola sony, dotykowa tylna ścianka umożliwia chwytanie, pchanie i ciągnięcie, to znaczy ruchy nie używane jeszcze w typowych sprzętach z ekranami dotykowymi. Poza tym Sony ps vita zostało wyposażone w obsługę bezprzewodowych sieci, dzięki temu możliwości połączenia się z resztą użytkowników powiększyły się znacznie. W tym miejscu są przykłady dobrych gier: gry kompatybilne z ps vita.

PlayStation Vita typu slim

Autor: Tommy He
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz najbardziej istotną sprawą, jaka świadczy o popularności tych urządzeń, są gry ps vita. Rzecz jasna jest ich bardzo dużo, w tym przeboje znane dotychczas z komputerów i dużych konsol, a wszystkie proponowane są w rozsądnych, akceptowalnych dla dużej części graczy cenach. W związku z tym że sama konsola jest nieduża, to idealnie nadawać się będzie do grania w czasie krótkich lekcyjnych przerw albo oczekiwania na tramwaj. A do tego idealnie sprawdzać się będą gry zręcznościowe ps vita, jakie włączyć można na parę chwil i w razie konieczności szybko wyłączyć. Dużym zainteresowaniem pośród graczy cieszą się także gry wyścigowe ps vita (przykłady: gry symulacyjne na ps vita), łatwe użytkowanie i doskonała grafika urządzenia sprawiają, że gra się w nie rzeczywiście niezwykle.

Jeśli przeglądasz ten wpis, to oznacza, że opisywany temat bardzo Cię zafascynował. Jeśli tak w rzeczywistości jest, to kliknij tutaj oraz przejrzyj przydatne notatki (https://pkrajewski.pl/wnetrza/).

No i zapomnieć nie można o wielbicielach czołgów, samolotów czy statków. Gry symulacyjne ps vita to świetna propozycja dla każdego, kto lubi wcielać się w postać kierowcy lub pilota. A najbardziej istotną chyba zaletą najnowszej konsoli sony jest to, że we wszystkie te gry można grać razem ze znajomymi, starczy tylko połączyć się do internetu i znaleźć chętne osoby na niedługą rozgrywkę.