Od jakiego producenta tablet polecane jest kupić?

przez | 10 grudnia 2022
Na rynku tabletów jest bardzo duża konkurencja. Prym wiedzie kilku czołowych wytwórców, którzy oferują produkty najwyższej jakości, ale też odpowiednio kosztujące. Wiele mniejszych firm z mniejszym lub większym powodzeniem zamierzają trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w niejednym przypadku udaje im się zaoferować tanie a jednocześnie solidne sprzęty, które będą kosztować znacznie mniej niż markowi konkurenci. Przykładem może być tutaj Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).

Samsung Galaxy TabPRO

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Producent wyposażył go w ekran o przekątnej 10 cali o wyśmienitych parametrach, i wydajny procesor zawierający cztery rdzenie. W połączeniu z sporą ilością pamięci i zoptymalizowanym najnowszym androidem tablet cechuje się dużą wydajnością pracy na każdej aplikacji. Ciekawą funkcją w tych tabletach jest również możliwość użycia go jako telefonu. Także Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO) odróżnia się wśród pozostałych konkurentów dobrymi parametrami i wydajnością działania. Ekran ma trochę skromniejszy niż Overmax, lecz ilością pikseli i nasyceniem kolorów w niczym nie ustępuje konkurentom (Tablet MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO)).

Osoby projektujące tablet Prestigio postawili na rozrywkę, efektem czego jest bardzo wydajna karta graficzna która sobie radzi z nawet bardzo wymagającymi grami, i doskonale spisująca się także przy oglądaniu filmów. Multipad 2 posiada 2 cyfrowe aparaty i możliwość wykorzystywania 3G przy łączeniu się z internetem.

O tabletach firmy Samsung chyba nikomu wspominać nie trzeba, od wielu lat produkty tego producenta biją rekordy popularności. Najnowsze modele (więcej: dobry tablet na również należą do najlepszych w swojej klasie, o czym świadczy zainteresowanie klientów i wiele nagród.

Zobacz następne tego typu niezwykle przydatne źródło informacji na opisywany problem – kliknij tu i przeczytaj więcej w serwisie planowanie finansowe.

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO) to topowy model tego producenta z najpopularniejszej grupy urządzeń posiadających przekątną 7 cali. Lecz seria produktów Galaxy Tab 3 to także sprzęty mające inne wymiary, kupujących często wybierają 10-calowe urządzenia, a także zyskujące coraz większe uznanie urządzenia o ośmiocalowej matrycy, których przedstawicielem stał się Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T311 (SM-T3110ZWAXEO).