Popularność e-booków nie może specjalnie zdziwić!

przez | 19 października 2022
Tradycyjne księgarnie są ciągle niezłymi biznesami, ale nie zapominajmy, że jakby nie patrzeć rozwój e-booków sprawił, że tak jakby pozycje książkowe w drukowanej formie są coraz mniej popularne. A co najbardziej istotne, owy trend błyskawicznie ulega powiększeniu, w szczególności wśród ludzi młodych. Tradycyjni księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tą modą, ponieważ to nierealne.

Czytniki e-booków

Autor: Cloned Milkmen
Źródło: http://www.flickr.com

Dużo bardziej wskazanym rozwiązaniem jest rozejrzenie się za możliwościami, dzięki którym dosyć skostniały biznes nareszcie będzie pasował do naszej ery. Nie sądźmy, że świat, który aż tak błyskawicznie biegnie do przodu, będzie po prostu czekał na naszą osobę. No dobrze, ale pomyślmy jakie urządzenia są znakomite dla miłośników czytania w nowoczesnej formie.

Wiele osób, także Polaków, twierdziło, iż ebooki powodują duży ból oczu, łzawienie, itp. Być może faktycznie zaczytywanie się w opasłe książki na zwykłym laptopie jest czymś bardzo męczącym, ale trudno nie zauważyć, że Kindle bardzo zrewolucjonizował cały świat. Można w sumie rzec, iż nigdy ktoś kto chociażby raz czytał książka na Kindlu, będzie twierdził, że mocno pieką go oczy.

To znaczy zapewne znajdą się tego typu osoby, ale można śmiało powiedzieć, iż to wyłącznie uczniowie, którzy na czytniku czytają lektury, które do interesujących bez cienia wątpliwości raczej nie należą. No przynajmniej w większości. Zapewne zdecydowana większość polskich uczniów zgadza się z tym. Zatem zakupmy sobie, jeżeli naturalnie mamy pieniądze, urządzenie Amazon Kindle Paperwhite, a pewnie będziemy pod ogromnym wrażeniem.

Wygoda czytania książek elektronicznych

Autor: Tony McNeill
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli ktoś sporo czyta, to nawet w sumie nie powinien się zastanawiać. Zapamiętajmy jedno: Kindle spowodował, że nareszcie czytanie fajnych pozycji książkowych jest tak jakby na wyciągnięcie naszej ręki. Trudno pomniejszać bardzo duże zasługi amerykańskiego giganta o nazwie Amazon.

Czymś bardzo godnym uznania jest również koreańskie dzieło: a mianowicie Samsung Galaxy Tab. Dosyć modne w naszym pięknym kraju urządzenie.

Zapamiętajmy, że choć łatwo dostrzec tzw. hejt na Samsungi, to i tak trzeba starać się docenić owego producenta.

Masz chęć poszerzyć swoją wiedzę? Będzie nam przyjemnie, jeżeli dla osiągnięcia tego celu przeczytasz informacje z witryny (gmsystem.pl/solid-edge/), które dla Ciebie stworzyliśmy w następnym linku.

W ogóle ogromne gratulacje dla Koreańczyków – wielce mądra nacja, która sprawiła, że również funkcjonowanie ludzi w Polsce jest prostsze.