Próbujmy odkryć nowe piosenki, inne gatunki

przez | 22 kwietnia 2022
Czy życie bez muzyki jest tak naprawdę czymś możliwym? Jakby nie patrzeć tak – przecież nawet genialna muzyka to nie woda, jakoś tam można żyć bez choćby regularnego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, itp. Jednakowoż byłoby idealnie gdybyśmy w żadnym razie nie byli zmuszeni tak jakby zrezygnować ze słuchania muzyki.

hip-hop

Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com
W zasadzie muzyka powoduje, iż całe nasze życie jest fajniejsze, najzwyczajniej wcale nie jest jakoś tak, że czujemy swoistą pustkę. Wiadomo: dobra muzyka jest w stanie znacząco poprawić nam dzień, zatem można śmiało rzec, iż słuchanie muzy jest w naszym przypadku potrzebne do życia, to akurat pewnik.

Byłoby fajnie, gdyby chociażby rap i hip-hop płyty cd/dvd były w Polsce „nieco” tańsze, lecz w sumie trudno naciskać na przedsiębiorstwa, które zajmują się produkowaniem muzyki, krążków. Tego typu firmy są administrowane przez mądrych ludzi, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób zapewnić każdemu z akcjonariuszy znaczące profity. Chociaż naturalnie można wymienić fajne alternatywy, dzięki to którym najzwyczajniej w świecie będziemy mieli nielimitowany dostęp do muzyki, legalnie, najzupełniej za darmo.

Zaintrygował Cię nasz artykułu? Więc zachęcamy Cię – przeglądnij nową witrynę i dokonaj oceny (https://szkolagimnastyki.lublin.pl/) naszych prób. W przypadku pewnych wątpliwości – pytaj!

To naprawdę możliwe. Jakby nie patrzeć wystarczy nieco się rozejrzeć, otworzyć konto w popularnym serwisie Spotify. Trudno tak naprawdę zakładać, że takie aplikacje jak Spotify są niegodne naszego zainteresowania. Można powiedzieć, iż Spotify to nieodległa przyszłość świata muzyki (powiększaj płytotekę muzyczną o nowych wykonawców: poezja śpiewana na cd/dvd).

Raduje serce, że dzisiaj praktycznie wszystkie – popularne, lecz również całkowicie niszowe reggae, blues albo pop płyty cd/dvd bez problemu mogą zostać odsłuchane przez nas bez większych ograniczeń, za darmo, bez łamania polskiego prawa. Wystarczy trochę rozszerzyć źrenice.

Być może ów tekst to najzwyklejszy misz-masz, zatem zasadniczo nie umieszczono akurat w nim zbyt wielu mocno szczegółowych, niecodziennych informacji, rad, lecz no nie takie miał akurat intencje autor tego artykułu. Zapamiętajmy w takim razie: jazz, poezja śpiewana płyty cd/dvd czy muzyka hip-hopowców nareszcie jest aktualnie dostępna dla autentycznie każdego melomana. Duża szkoda, że w wielu przypadkach nie korzystamy z takowych alternatyw (sprawdź newsy i zamów do domowej płytoteki: rap i hip-hop płyty cd/dvd).