Czy tak naprawdę Xbox jest najlepszą konsolą do zabawy?

przez | 20 sierpnia 2022
Można śmiało powiedzieć, że w tym momencie konsola o nazwie Xbox jest najwspanialsza na świecie. Jednak to naturalnie nie jest czysto obiektywna opinia, ciężko szukać w tym przypadku także reklamy. To najzwyczajniej w świecie czysto subiektywna opinia do której każdy obywatel Polski ma całkowite prawo.

Xbox One

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Cieszy, iż tak chętnie kupujemy konsole do grania amerykańskiego producenta, bo to powoduje z automatu, że nasz kraj staje się bardziej poważnym rynkiem. Przykładowo xbox 360 cena będzie korzystniejsza, z uwagi na wyższy popyt.

A więc to tak jakby w interesie konsolarzy jest to by wypromować wśród swoich znajomych tę konsolę. Jakby nie patrzeć to takie teksty także mogą dużo dać, a przynajmniej miejmy taką nadzieję. Jak to się mówi – nadzieja umiera jako ostatnia, zapewne każdy kojarzy tę myśl.

Według wielu miłośników gier najlepsze konsole xbox, choć wiadoma kwestia, że ma wady, posiada niezwykły atut, mianowicie rozchodzi się o grafikę. Można powiedzieć, iż konsolarz mocniej wyczulony na akurat grafikę nawet nie będzie sobie myślał, że czymś w porządku jest to by zakupić inną konsolę. Zresztą nikt nie mówi, iż Xbox służy tylko do wielogodzinnego grania. No co jak co, lecz nowoczesne Xboxy to coś o wiele więcej. Doceńmy Xboxy!

Np. konsole do gier xbox 360 gwarantuje miłośnikom muzyki odtwarzanie muzyki. A jak z jakością? No cóż, standard muzyki jest niesamowity, co do tego trudno miewać jakiekolwiek wątpliwości. Fajnie, że powstają takowe, jakże wielofunkcyjne urządzenia, ponieważ to spora oszczędność kasy (zobacz też: serwis novitus) i miejsca.

Naturalnie także dla miłośników dobrego kina można powiedzieć coś pozytywnego: bez cienia wątpliwości to jest tak, że jeżeli będziemy pragnęli zobaczyć sobie jakiś film w BlueRay`u, będziemy mieli okazję bez kłopotu spełnić ową zachciankę. No co jak co, ale to zasadniczo dzisiaj taki już standard, iż konsole takie jak xbox360 nie są wyłącznie do gier. Co niektórym miłośnikom gier, tak jakby konserwatystom, to się zapewne nie spodoba, lecz postępu raczej nie da się już zatrzymać.