Wyjątkowe gry wideo managerskie w zasięgu ręki

przez | 9 lipca 2021
Zarządzanie wirtualnymi zasobami jest wielogodzinnym zajęciem olbrzymiej masy ludzi. Męska część użytkowników sieci rozumie pod tym słowem piłkarskiego Football Managera. Poza słynnym FM, w internecie wyszukamy jednak sporo innych gier menedżerskich o różnych profilach sportowych, także hazardowych.

Praktykujący granie online dniami mają w czym wybierać. Miłośnicy speedwaya mają możliwość inicjowania własnej drużyny żużlowej, rozwijania umiejętności żużlowców i zaplecza sportowego. O wszystkim przekonamy się sięgając po grę pod logiem Speedway Manager SCM. Identyczne zasady stosowane są przy zarządzaniu Formułą 1 (F1MMO), graczem tenisowym (Rocking Rackets), czy skoczkiem narciarskim (Ski Najwięcej odmian, bo przeszło setka, występuje w piłkarskich menagerach.

Jeśli nie masz pewności, czy umieszczone na tej stronie wiadomości są dość rzetelne, to zobacz źródło (https://skalnik.pl/sprzet-turystyczny/akcesoria-turystyczne/akcesoria-turystyczne-kije-trekkingowe), które zostało wykorzystane do zredagowania tego tekstu.

Gry menedżerskie mają to do siebie, że w równie wielkim stopniu koncentrują się na osiągnięciach sportowych (mecze, pojedynki), jak i zarządzaniu zdobytym kapitałem – w grach tych operujemy bonusami. Jako wirtualni prezesi klubów żużlowych, siatkarskich itp. jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za doprowadzenie naszych sportowców na szczyt. W naszej gestii leży też stworzenie dla drużyny klasowej bazy treningowej, terminowe wypłacanie zarobków, czy dbanie o wskaźnik zdrowia i przemęczenia sportowca (tak, również w sieciowym świecie nasi „wirtualni” sportowcy potrafią się męczyć).

Praca zespołowa

Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com

Chwilowy urlop czy odpoczynek dla siatkarzy czy zawodnika solo (np. tenisisty) pozwoli odzyskać płynność i zredukować przemęczenie – tak jak w prawdziwym świecie.

Gry , to również sposobność realizowania i testowania się jako bukmacher.

Może absorbujące będą informacje, które ma praktyczna treść (https://scootive.pl/hulajnoga-czesci/148-griptape). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to kliknij tutaj oraz dokładnie sprawdź tamte wiadomości.

Tutaj sprawdzimy swoje szanse na karciane i ruletkowe szczęście (rzecz jasna za nieprawdziwe pieniądze). W praktyce wyglądać to może jak typowe, zamknięte forum tematyczne, na którym zalogowani internauci typują mecze ulubionych lig i przewidują miejsca jakie zajmą wybrani skoczkowie, tenisiści itp.
Taka zabawa nic nie kosztuje, niesie za sobą rywalizację i wiele frajdy z trafień i błędów. Sukces w sieciowym typowaniu nieraz dał impuls do wybrania się do zakładu bukmacherskiego i dalszej zabawy – takiej za prawdziwe pieniądze.