Książki do słuchania- Wiedźmin

przez | 9 lipca 2021
Aktualnie książki możemy nabyć już nie tylko w klasycznej postaci, ale również zapisane na innych nośnikach. Dla jednych na pewno wciąż jest to swego rodzaju profanacja, jednakże wieku klientów chwali sobie książki zapisane cyfrowo.

Sapkowski audiobook Wiedźmin

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Niemałą popularnością cieszą się audiobooki. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że książka mówiona ma całkiem długą tradycję. W naszym kraju już w połowie lat 30. firma płytowa Orpheon nagrała bajki Adama Mickiewicza, które czytał aktor i malarz Mariusz Maszyński. W dystrybucji pojawiły się też popularne bajki i baśnie dla dzieci.

Oczywiście z czasem zmieniły się nośniki, na których nagrywa się książkę mówioną, jednakże rodzice wciąż wielokrotnie kupują dla dzieci tego typu TAG=nagrania]. Przede wszystkim jest to idealny prezent, który rozwija wrażliwość dziecka, jeszcze zanim nauczy się czytać w szkole.

Zainteresował Cię ten treść? To przejdź do serwisu (https://quick-gym.pl/), by zapoznać się z ciekawymi informacjami na ten temat, jakie dla Ciebie podaliśmy.

Poza tym jeśli po całym dniu jesteśmy zbyt wycieńczeni, by samemu przeczytać dziecku historyjkę do snu, wtedy możemy włączyć audiobook.

Praktyczne audiobooki to również te do nauki języków obcych. Za ich pomocą możemy uczyć się w każdej wolnej chwili, na przykład w podróży. Należy pamiętać, że swoją funkcję edukacyjną spełnią nie tylko typowe kursy w formie cyfrowej, ale również specjalnie zredagowana literatura anglojęzyczna. W ten sposób możemy skuteczniej przyswajać sobie kolejny język obcy.

Książka mówiona to również doskonałe rozwiązanie dla osób niewidomych. Nadal nie wszystkie najnowsze pozycje wydawnicze są transponowane systemem Braille’a, jednakże nierzadko można je dostać w księgarni internetowej w formie audiobooka właśnie. Dziś bestsellerowe dzieła bardzo szybko są wydawane cyfrowo. Dla wydawców na pewno jest to także nowa forma dystrybucji popularnego hitu. Niektóre audiobooki to produkcje bardzo profesjonalne, na które z niecierpliwością czekają fani danego autora.

Masz ochotę czytać więcej na ten sam temat? Żaden problem. Musisz jedynie kliknąć na podane łącze do strony (https://legovisko.pl/pl/p/Legowisko-dla-duzego-psa-Mega-Materac/57) i przeniesiesz się na kolejną stronę.

Oczywiście prym wiedzie obecnie fantasy. Wiedźmin audiobook sprzedaje się świetnie. Należy także pamiętać, że Andrzej Sapkowski jest twórcą nie tylko sagi o Wiedźminie, lecz także tzw. trylogii husyckiej. Stałych czytelników jego twórczości ucieszy niewątpliwie fakt, że pod hasłem audio booki Sapkowskiego (twórcy wiedźmina) wyszukają w internecie niejedną pozycję. Również następne części sagi o Wiedźminie czekają już w kolejce do nagrania.