Lista najlepszych gier na konsolę w tym roku

przez | 16 września 2021
Kocki lego od dziesięcioleci są jedną z najczęściej kupowanych zabawek na świecie. Maluchy wręcz kochają zabawę nimi, a w ostatnim czasie niezwykle chętnie kupowane są serie które nawiązują do najnowszych filmów dla dzieci. W zasadzie w każdym sklepie z zabawkami można na półkach znaleźć co najmniej kilka opakowań z klockami, a w większych miastach są sklepy jakie sprzedają jedynie te klocki. Trudno więc się dziwić, że jakiś czas temu został wypuszczony film, którego głównym bohaterem są klockowe postacie, a chwilę później lego przygoda gra pc, oparta dokładnie na scenariuszu tego filmu.

Klocki lego

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
W grze lego przygoda gra ps3 gracz wciela się w postać zwykłego ludzika z klocków o imieniu Emmet, który nagle odnajduje w sobie wyobraźnię i odwagę, o jaką nikt go nie posądzał. Grając ludzikiem trzeba rozwiązać kolejne łamigłówki i zadania, prowadzić walki z czarnymi charakterami i poznawać nowe lokalizacje. Do wyboru dla graczy jest blisko sto ludzików i kilkanaście poziomów, przez co z pewnością nie będzie to rozrywka na jeden wieczór.Po wiele gier komputerowych, dedykowanych na początku dla dzieci, zaczynają sięgać także rodzice, doceniający dobrą rozrywkę oraz zabawę. Nie inaczej jest z lego przygoda gra ps3, która powinna być świetną zabawą dla całej rodziny. Dzieci oczywiście będą miały dużo zabawy tworząc kolejne lokalizacje, szukając brakujących klocków i poznając kolejne lokacje. Z kolei rodzicom z pewnością będzie się podobać specyficzne poczucie humoru, a także możliwość grania w trybie dwuosobowym, na dzielonym na pół monitorze. Rzecz jasna jak to z dzisiaj produkowanymi grami bywa, także lego przygoda gra pc została wydana na praktycznie wszystkie najpopularniejsze rodzaje sprzętów elektronicznych. Na półkach sklepowych dostępna więc będzie wersja na komputery PC, nadal cieszące się największym zainteresowaniem wśród graczy, a poza tym na różne modele konsola. Nabyć ją się da w większości dobrych sklepów z gra, a jej cena jest bardzo przystępna biorąc pod uwagę możliwości które oferuje.

Kiedy będziesz zdania, że znajdujący się w tym miejscu wpis jest warty zainteresowania, kliknij tu, a znajdziesz więcej wydawnictwo purana podobnych tekstów.

Na pewno powinna być kupiona przez każdego wielbiciela komputerowych gier.