Zestawienie znanych i ciekawych gier na komputer

przez | 13 listopada 2022
Gry komputerowe są bardzo różnorodne, o czym może nas przekonać kilka ostatnich lat przyglądania się sklepowym półkom. Przez ten czas ukazały się produkcje mające najwyższą jakość, w jakie bez żadnej obawy mogą grać zarówno dorośli, jak i kilkunastoletnie dzieci. Gry te pozbawione są brutalności oraz przemocy, a sporo z nich oprócz funkcji rozrywkowej może sporo nauczyć.

konsola Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładem na taką grę może być na przykład gra sims 3 (zobacz na naszej stronie: ), w niej grający steruje życiem cyfrowych ludzi, rozwija otoczenie w którym żyją i zdobywa kolejne umiejętności. The sims stała się chyba najlepiej sprzedawaną grą komputerową na świecie, kilkanaście milionów kopii, które się sprzedały w kilkudziesięciu krajach doskonale mogą zaświadczyć o tym jak jest popularna. W grę grają całe rodziny, dzieci z rodzicami, i w dalszym ciągu jest wspaniałą rozrywką polecaną dla każdego.

Na przeciwległym końcu gier oferowanych na rynku są gry pełne brutalności i przemocy, lecz o dziwo również mające dużą popularność wśród wielu grających. Przez swój charakter przeznaczone raczej nie są dla kilkunastoletnich graczy, ale niestety duża część nastolatków czasami gra w nie, chociaż zupełnie nie powinno. Do tytułów tego typu przykładowo się zalicza grand theft auto iv premium games gra pc, czwarte wydanie z brutalnej serii GTA, w jakiej gracze mogą się wcielić w kierujących samochodami i im są bardziej agresywni na ulicy, tym zdobywają więcej punktów.

Typowe w tej grze jest rozjeżdżanie pieszych, ucieczki przed władzą, uszkodzenia innych samochodów, a w ostatnich wydaniach także używanie broni.

Nie masz pewności co do tamtego problemu? Najlepiej sprawdź szczegóły maszyna do sitodruku dostępne dokładnie na tej stronie. Wszystko jest starannie opisane.

Pierwszą i drugą część można już całkowicie legalnie ściągnąć z internetu, mimo że posiadają one kiepską grafikę to nadal posiadają rzeszę swoich miłośników. Dzisiaj na szczycie popularności jest najnowsza produkcja grand theft auto v pl gra ps3. Grę zakupić można w wersji pudełkowej, a można także zgrać z sieci, dokupić sam grand theft auto v pl gra ps3 (zobacz na naszej stronie: ) i zupełnie legalnie zainstalować na swoim komputerze. Grając w GTA pamiętać jednak należy o tym, że gra ta zupełnie nie nadaje się dla mniejszych graczy i pod żadnym pozorem nie powinny w nią grać dzieci.