Wsparcie promocji produktów w porównywarkach cen

przez | 9 lipca 2021
Mało osób robi zakupy – choćby niewielkie, czy pod wpływem impulsu – bez wcześniejszego sprawdzenia, ich ceny w innym sklepie. W dobie internetu, i zakupów dokonywanych coraz częściej właśnie tą drogą, zestawienie cen przed kliknięciem „kup” wydaje się być jak najbardziej zrozumiałe.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Pomagają nam w tym specjalnie powstałe porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która wykazuje się największym powodzeniem wśród użytkowników internetu z racji wielce kuszących ofert.

Jak posługiwać się Ceneo? To naprawdę nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo jest wręcz automatyczne. Jeśli wiemy jakiego produktu szukamy, wystarczy, że podamy jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, znajdującej się na górze strony. Z kolei gdy dopiero chcemy się zaznajomić z jakąś pozycją (np. laptopem), wejdźmy w właściwą właściwą zakładkę, a tam wybierzemy interesujące nas informacje na jego temat oraz najniższą cenę.

Aby w pełni korzystać z tej porównywarki cenowej, nie trzeba się nigdzie logować. Wszystkie opcje są ogólnodostępne i mogą z nich skorzystać wszystkie osoby odwiedzające stronę.

Ceneo to porównywarka cenowa dbająca o wizerunek swój i swoich klientów. Dlatego też stworzyło program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze umieszczane w serwisie są autentyczne. Dzięki zastosowaniu specjalnej weryfikacji komentarzy, strona uniemożliwia wystawianie nieprawdziwych opinii o sklepach.

Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz więcej sklepów traktuje obecność serwisie jako szansę promowania swej działalności.

Od momentu gdy w sieci rozpoczęły swą działania porównywarki cen wszelakich produktów, sklepy masowo podjęły korzystanie z ich usług. W związku z tym klient ma sposobność aby szybko i łatwo porównać cenę produktu, który go interesuje i wybrać ten, który jest dla niego najtańszy .

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarki e-sklepów? Większa ilość odwiedzin w sklepie, to przeważnie gwarancja wyższych obrotów, rozpoznawalność marki – co procentuje w przyszłości (klient (idź do serwisu) nabiera zaufania i wraca) oraz mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Porównywarka cen? To się opłaca!