FIFA dla fanów gier sportowych

przez | 20 maja 2022
Trzeba otwarcie przyznać, że jeżeli w rachubę wchodzą gry, przynajmniej te piłkarskie, prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest sięgnięcie po grę FIFA. Przecież prawda jest taka, iż FIFA to kapitalna gra. Akurat co do tego nie mam większych wątpliwości. W końcu twórcy FIFY to niemalże geniusze. Być może niektórzy ludzie mogą się ze mną nie zgodzić, lecz w żadnym razie nie zmienię zdania. FIFA towarzyszy mi od przynajmniej 15 lat, więc to bardzo dobrze pokazuje, że ta gierka nie należy do nudnych.

Takie osoby, które mają w tym momencie wątpliwości, powinny przede wszystkim zaznajomić się z opiniami graczy na temat tej serii. Prawda jest taka, że w chyba większości przypadków FIFA wzbudza ze wszech miar pozytywne opinie. Co do tego nie mają wątpliwości ludzie, którzy jak ja grają w ową grę ponad dekadę. Należy także zaznaczyć, że w dzisiejszym wieku FIFA 14 nie jest tylko dostępna na typowych pecetach. Cóż, to zapewne żadna większa nowość.

[IMG=1307/51ee3ee85e905___893839_video_games_fan.jpg|ALT=recenzje Akurat w Polsce może gry konsole nie są tak bardzo rozpowszechnione, to np. w USA bądź Wielkiej Brytanii FIFA na psx3 czy Xboxa jest bardzo popularna. Tak się złożyło, że miałem wielką przyjemność grać w FIFĘ na komputerze, ale również konsolach – Playstation i xbox. Cóż, moim zdaniem granie w FIFĘ na konsoli jest doskonałym rozwiązaniem. Bardzo gorąco polecam dla każdego FIFĘ na konsoli – to niesamowite wrażenia!

W wielu przypadkach ludzie myślą, iż nie ma większego sensu kupować konsoli, bo np. gry na konsole są drogim wydatkiem (więcej). Cóż, to oczywiście zrozumiałe, ale przecież spokojnie powinniśmy trafić na gierkę, choćby właśnie FIFĘ, która charakteryzuje się rewelacyjną ceną.

Weźmy chociażby w rachubę zakup gierek konsolowych w jednym z serwisów aukcyjnych.

Kliknij na odnośnik Instytut Zarządzania Ograniczeniami TOC+, on przybliży Ci wątek, który Cię właśnie zaintrygował. Zobacz tekst, zawierający interesujące dane.

Trzeba wiedzieć, że jeśli rozejrzymy się za gierkami, na spokojnie trafimy na taką, która jest niezbyt droga. To raczej nic nadzwyczajnego. Czyli podsumowując – konsole są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie mam co do tego jakichś wątpliwości. Zresztą byłoby dziwne, gdybym miewał jakieś wątpliwości…