Sprawdź co najchętniej jest wybierane na PS3

przez | 31 sierpnia 2022
Firma Sony w roku 2013 zamierza wypuścić na rynek nową generację swojej najbardziej znanej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już generacja tego urządzenia zaciekawiła środowisko graczy we wszystkich krajach. Dzienna data premiery nie jest jeszcze znana, nie jest wiadome też na ulepszenie jakich technologii tym razem postawił gigant przemysłu elektronicznego.

gry
Producent nie zapomina jednak o posiadaczach starej urządzenia, wydając nowe gry na ps3. Pozycji, które czekają na premierę w najbliższym czasie jest sporo. Deweloperzy zapowiadają poza tym wspieranie starej generacji konsoli po ukazaniu się nowego modelu.

Interaktywna rozrywka dla wszystkichNa czym polegało powodzenie wcześniejszego modelu konsoli? Jak się okazuje, zdaniem użytkowników największą zaletą tej konsoli, jest jej interaktywność. Ta funkcjonalność wzbudziła równie duże zainteresowanie firm produkujących gry komputerowe. Ostatnimi laty produkuje się wiele interaktywnych gier. Część z nich posiada oddzielne kontrolery, specjalnie przeznaczone do grania w określoną grę. Przodują w tym miejscu gry o charakterze tanecznym i sportowym. Kontrolery dostępne u producenta mogą dać jednak duże pole do popisu dla firm produkujących gry.

Oprócz tego technologia „move”, która wykrywa miejsce kontrolera w trójwymiarze i jest sprężona ze specjalną kamerą, poszerza możliwości konsoli. Z tej ostatniej technologii szczególnie chętnie korzystają firmy produkujące gry dla dzieci. Gry na ps3 dla dzieci pomagają rozwijać wyobraźnię i angażują dzieci do wypoczynku w ruchu.

Wspólna zabawa z przyjaciółmiTechnologią, którą wprowadzono we wcześniejszym modelu konsoli, i będzie rozwijana w następnej odsłonie urządzenia, jest technologia rozgrywek za pośrednictwem sieci.

Jeżeli zainteresował Cię omawiany wątek, to przejdź do treści (https://sklep-wina.pl/) oraz poznaj podobne informacje odnośnie tego zagadnienia. Pochłoną Cię całkowicie.

Gry sieciowe pozwalają grać wspólnie ze znajomymi, którzy także mają konsolę i mają daną grę w swojej kolekcji. Dodatkową funkcjonalnością która została uzyskana dzięki stworzeniu obsługi internetowej, jest porozumiewanie drogą głosową dzięki szerokopasmowemu łączu i technologii VoIP. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie gier na konsole. Co więcej, za pomocą internetu gracz może pobrać wersję demonstracyjną danej gry, czy nawet kupić jakiś tytuł. Gdy dodać do tego bibliotekę darmowych gier dostępnych na PlayStation 3, nie można się już dziwić czemu konsola odniosła tak wielki sukces.