Czy właściwie gra przeznaczona na konsolę to odpowiedni pomysł na prezent dla dziecka na komunię?

przez | 23 października 2021
Jednym z najważniejszych chwil twojego malucha jest bezspornie dzień przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to chwila wielkiej radości i wielu doznań, jednak bardzo często nasz maluch nie do końca rozumie, jak przełomowy jest ten dzień. Przeżycia duchowe niejednokrotnie zasłania cała otoczka tej uświęconej i głębokiej chwili. Nasze dziecko wie, że w tym dniu zjawia się cała rodzina i serdeczni przyjaciele, mama przygotowuje wyjątkową kolacje, a co istotne od każdego otrzyma prezent, pieniężny lub rzeczowy. Te ostatnie elementy na pewno biorą górę nad sprawami wiary. Z jednej strony nie można nikogo obwiniać, przecież mając 8-9 lat w głowie malucha góruje przede wszystkim zabawa. Pozostając przy zagadnieniu przyjemności i podarunków należy zastanowić co sprawi największą radość naszemu maluchowi.

gra Dead Island 2

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze ponad 10 lat temu w dobie, kiedy nie każdegobyło na wszystko stać, upominki przekazywane z okazji omawianej okoliczności były znacznie bardziej wartościowe i wyjątkowe, ponieważ każdy maluch radował się, że dostał upragniony, długo wyczekiwany prezent.

grając na konsoli

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com

Najbardziej cenione w tamtych czasach były między innymi: hulajnoga, złoty medalik, przenośne radio, deskorolka, biblia dla najmłodszych czy zegarek. Jednak z postępem czasu upodobania dzieci się rozwinęły, a ich oczekiwania i świadomość znacznie się powiększyły W tych czasach już nie wystarczy niewielki podarunek lecz prezent najnowszej technologii. Podobno obecnie najpopularniejszym podarunkiem są różnego rodzaju konsole do gier. Wiele osób, odnosi się do ich zakupu wyjątkowo sceptycznie jednak w pierwszej kolejności warto się im wnikliwie przyjrzeć i poznać ich innowacyjną techniką. Wyróżniamy dwa rodzaje opisywanych sprzętów. Dostępne są konsole stacjonarne, czyli takie, które podłącza się do komputera oraz konsole przenośne umożliwiające grę w dowolnych miejscach.

Do najbardziej znanych modeli zaliczamy przykładowo: Xbox one, Play Station, Play Station 4, Play Station Vita. Pomimo niezbyt niskiej ceny posiadają wiele zalet. Przede wszystkim ich użytkowanie nie wymaga dużych umiejętności oraz specjalistycznej wiedzy. Następnym plusem jest to, że doskonała zabawa możliwa jest w dowolnym miejscu i zaangażować do tego pomysłu możemy wielu własnych przyjaciół. Jednak do wyrafinowanej zabawy niezbędne są właściwe gry, które dostępne są na rynku w nieskończonej ilości. znacznym powodzeniem cieszą się gry strategiczne i przygodowe, takie jak: farming simulator 2015, Wiedźmin, Gear of War, Medal of Honor czy Battlefield.

Czy wiesz, że podobne bardzo absorbujące teksty są na wyciągnięcie ręki? Kliknij i zerknij na źródło (https://sklepnumizmatyczny.pl/skup-monet-legnica/), a na pewno poczujesz satysfakcję.

Ja sam uwielbiam takie gierki jak polecana witryna.

Jest coś także dla osób, które uwielbiają się bać i chcą stać się głównym bohaterem horroru, dla takich osobników idealnie sprawdzą się gry: Resident Evil, Aliens Colonial Marines, Gothic oraz Deadly Premonition. Jednak konsole wykorzystać można również w celach kondycyjnych. To także znakomita zabawa dla osób, które bez opuszczania mieszkania pragną utrzymać idealną figurę. Wystarczy zaledwie zakupić grę Dacerstar Party, Get Fit With Melani B lub Kinect Sport, a przednia zabawa gwarantowana.