Aparaty cyfrowe

przez | 14 lutego 2022
Aparat cyfrowy BenQ P1410

Autor: BenQ
Źródło: BenQ

Jeśli chcesz zakupić porządny aparat cyfrowy, możesz mieć kłopot z wyborem konkretnego modelu, gdyż w ofercie ujrzysz całe mnóstwo różnych aparatów. Aparaty cyfrowe, jak praktycznie wszystkie produkty, da się podzielić na różne półki cenowe i jakościowe. Ten mały przegląd sprzedawanych teraz na rynku aparatów cyfrowych został napisany po to, by ułatwić tobie wybieranie wymarzonego sprzętu.Zamieściliśmy w nim 3 popularne modele urządzeń cyfrowych, które są zaliczane do odmiennych półek cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Canon PowerShot G1 X
Na ten model trzeba przygotować ponad 2500 złotych, jednakże każda wydana na niego złotówka się opłaci.

Jeżeli chcesz poczytać więcej na ten temat, wejdź na odsyłacz do strony (galerialucznik.pl/pl/blog/jak-szyc-podwojna-igla-1533034288.html) – informacje w tym miejscu zawarte są niezwykle ciekawe.

Canon PowerShot G1 X oferuje wspaniałą jakość wykonywanych zdjęć, która jest zbliżona do tej, którą mają popularne modele aparatów – tzw. lustrzanek-. Canon ten charakteryzuje się przystępną obsługą – właściciel da sobie radę z robieniem zdjęć bez problemu, mimo tego że przycisków jest mnóstwo. Jeżeli zapytacie o słabe strony Canona, należy wymienić akumulator o krótkim działaniu. Jednak to raczej mało znaczący problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25
Ten wygodny aparat cyfrowy kosztuje prawie trzykrotnie mniej niż wcześniej omawiany Canon. W swojej kategorii cenowej zwycięża inne sprzęty swoimi zaletami. Aparat fotograficzny daje niezłą jakość zdjęć, przydatne właściwości dodatkowe ( na przykład fotografowanie seryjne) oraz niezły zoom. Do mankamentów trzeba dopisać tworzenie krótkich filmików, które zapisują się tylko w opcji mono.

Casio Exilim EX-ZR20
Ten model reprezentuje najtańsze aparaty cyfrowe. Można go nabyć już za 500 złotych. Za tę gotówkę sprzęt daje przyzwoitą jakość fotek, jakościową matrycę o wymiarze 16,79 megapiksela oraz kręcenie filmików. Jeżeli masz do dyspozycji niewielki budżet i potrzebujesz solidnego aparatu na urlop, ten sprzęt staje się bardzo dobrym zakupem.

Źródło: