Etui iPhone`a warto mieć

przez | 10 listopada 2022
Posiadanie kosztownego smartfona to m. in. obowiązek chronienia stanu wizualnego i technicznego w tym przenośnym sprzęcie. Pod cacka spod szyldu Apple`a, Samsunga czy Nokii tworzone są specjalne kabury, czyli ochrony, które swoją ceną przewyższają pokrowce na telefony starej generacji.

Odkąd telefon przestał spełniać funkcje wyłącznie kontaktowe, (a wkrótce zaczęło brakować telefonu w… telefonie) wzrosły wymagania techniczne co do wyświetlaczy. „iGabloty” dzisiejszych czasów to cacka z coraz większymi przekątnymi w dotykowych ekranach. Nie dość, że idą za tym większe, czyli tym samym droższe etui, to jeszcze konstruktorzy baterii muszą tworzyć coraz mocniejsze akumulatory. Funkcjonalność równa się też duża energochłonność. Zastój w materii akumulatorów sprawiłby, że nasze telefony trzeba by ładować co najmniej raz dziennie.

Przejdźmy już do etui. IPhone czy lepszej jakości iPad, z powodu gabarytów swoich wyświetlaczy, zobowiązują użytkowników do noszenia stylizowanej kabury ochronnej. Skóra, silikon lub neopren – już jeśli chodzi o materiały pod nasze pokrowce zobaczymy diametralnie inne opinie użytkowników smartfonów.

Jeśli opracowany tutaj artykuł wciągnął Cię i chcesz więcej, to z pewnością przypadnie Ci do gustu link do witryny gopro hero 10 na gohero.pl, gdzie znajdziesz więcej wątków.

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Preferujący jakość i gadżety wybiorą skórę, silikon będzie zaś ciekawą opcją dla zwolenników trwałości i elastyczności. Następna ważna kwestia – każde etui musi być na styk dopasowane do marki iPhone`a czy iPada. Milimetrowa luka – czyli za duża lub za mała kabura – rodzi problemy z codzienną funkcjonalnością mobilnego narzędzia. W takiej sytuacji nie będzie frajdy i szpanowania przy darmowym Wi-fi, za to będziemy zmuszeni zająć się rozglądaniem za nowym etui iPad. Wejdź na jeśli chcesz kupić inne ipad akcesoria. IPad to miła, mobilna, ale i droga zabawka. Firmowe kabury, kupowane oddzielnie od sprzętu, wyniosą nas – co do najwyższej jakości materiału – nawet pięćset złotych.

Z drugiej strony, jakiej klasy sprzęt kupuje użytkownik, takie stosuje zabezpieczenia przed zarysowaniami. Wybierając ekskluzywne modele technologiczne Apple`a, Samsunga, czy LG albo kwestia etui Samsung Galaxy S 5 jest załatwiana od ręki, albo jest przez użytkownika sprzętu wliczana w późniejszą transakcję.
To nie oznacza, że rynek nie daje oszczędnych dla portfela zamienników. Wystarczy poszukać, choćby w serwisach zakupowych i oczekiwane etui będzie na wyciągnięcie ręki.