Stosowną porcję zabawy umożliwią Ci najwspanialsze wystrzałowe fantastyczne wspólne gry.

przez | 22 sierpnia 2022
Bez względu na to, czy jesteś modernistą bądź fanatykiem wyścigów, twórcą czy graczem bez współczucia dla guzików, gry to świat doznań, który ktokolwiek może odsłaniać we własnym gniazdku. Stosowną ilość przyjemności zapewnią Ci najwspanialsze błyskotliwe osobliwe rodzinne gry.

gry na konsole

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
Battlefield Hardline, czyli starcie na styku reguł i bezładu, łączy w sobie żywą fabułę trybu wieloosobowego z angażującą uczuciowo fabułą w kierunku współczesnych seriali kryminalnych. W sposobie wieloosobowym będziesz gonił złoczyńców, ratował zakładników, czy też rozpruwał sejfy i uciekał ze zdobyczą, w zależności od tego, po której stronie reguły staniesz.

Bez zwlekania zobacz artykuł w serwisie (https://domwina.pl/) publikującym podobne informacje. Są równie emocjonujące, gdyż dotyczą tego samego zagadnienia.

W kampanii jednoosobowej wkomponujesz się w postać początkującego śledczego Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu odwetu na przyjaciołach ze służby, którym kiedyś wierzył. Podejście, partnerstwo w załodze, zróżnicowanie wehikułów i ogromne plany, oto ciekawy świat kryminału przekazany na terytorium serii Battlefield.

Gra dzieje się w czasie teraźniejszym, a położenia są rozmaite, porywające i niewątpliwie w dużej mierze uległe na dewastacje. Korzystaj z całego arsenału broni zarezerwowanej dla wojska, również nowego rodzaju rynsztunku jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów jest możliwość użytkować w dowolnym miejscu na każdej mapie, co wprowadza do rozgrywki elementy zdumienia i nieprzewidywalności. Mecz z uczestnictwem pojazdów w Battlefield Hardline jest energiczna i niepowtarzalna. Jedź na pełnych biegach na drugi koniec mapy by użyczyć pomocy towarzyszom, rozjeżdżaj nieprzyjaciół na miazgę i zmykaj motorem przed policją z łupem na swych plecach.

Wirtualne gry

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

W batman arkham knight po raz kolejny wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał przeciwstawić się totalnie nowemu nieprzyjacielowi. Poza tym wielu zbrodniarzy w Gotham City sprzymierzyło się, aby definitywnie rozprawić się z Batmanem. Pod wodzą Scarecrowa uknuli potworny plan. Jego początkowa faza nawiązała się wraz z rozmieszczeniem w całym mieście pojemników ze straszliwą trucizną. Fragment miasta zostaje opróżniana, a bohater musi znowu wkroczyć do działań pod okryciem nocy.

Pod względem rozgrywki, gra proponuje system starcia analogiczny do tych z ostatnich wydań, który ubogacony został o parę nowych posunięć. Autorzy starają się jednak nie utrudnić zbytnio zabawy, próbując uzgodnić dynamikę z naturalnością kierowania. W czasie gry przemierzymy rewir pięć razy większy aniżeli poprzedni. Ponadto po raz pierwszy w serii otrzymamy możliwość kierowania Batmobilem. Pojazd jest wyekwipowany w wielkie działo, szybkostrzelnego miniguna, jak również specjalne narzędzia do walki.