Następna odsłona gry, która daje nam możliwość, chociaż przez chwilę zostać gwiazdami piłki nożnej

przez | 6 stycznia 2022
Każdy mały chłopiec chce, choć przez chwile czuć się jak piłkarze z czołówki światowej. Dlatego producenci gier komputerowych od długiego czasu zauważyli w tym opcję na zarobek, tworzą kolejne wersje gry, w której możemy znaleźć się na największych stadionach światowych drużyn i walczyć o puchary. Od końcówki września możemy grać w dwudziestą drugą wersję fifa 15. To niesamowite, że każda odsłona jest jeszcze fajniejsza. Tym razem zwrócono uwagę na wiele detali.

zestaw playstation i gry

Autor: Airwolfhound – Over 1 million views, thanks 🙂
Źródło: http://www.flickr.com
Poza podstawowymi opcjami, które znalazły się już w poprzednich seriach, ta odsłona gry Fifa została wzbogacona o kolejne opcje mimiki, ogólnie sposobu zachowania piłkarza jak i o pokazanie w ogóle jego stanów emocjonalnych. Zwrócono uwagę na inne pokazywanie oprawy meczowej. Dodatkowo mamy do dyspozycji nowe techniczne triki i co ważne obrona staje się bardziej zwartą formacją. Przez, co mamy większe możliwości zatrzymania przeciwnika. Dla wielu osób gra w piłkę nożną na kompie czy konsoli to marnotrawstwo czasu. Ale prawda jest taka, że mawiają tak jedynie Ci, którzy nigdy nie mieli okazji zagrać w Fifę.

Jeżeli wykorzystana w tym tekście narracja do Ciebie przemawia, to zobacz tu numerolog inne tego typu wpisy – one odnoszą się do analogicznej problematyki.

Jeśli chcemy rzeczywiście opiniować tą grę to usiądźmy i spróbujmy się zmierzyć z zespołem przeciwnika, wybierzmy jednego piłkarza i poprowadźmy go po szczeblach kariery, nie zapominając o tym jak ważne są pozostałe funkcje tej gry.

Prawda jest taka, że po paru meczach, kiedy będziemy wszystko ogarniać trudno będzie nam przestać grać. Szczególnie osobom, które ogólnie uwielbiają piłkę nożną. Dlatego jeśli kochamy football czy to w telewizji czy też chodzimy kibicować na trybuny, to powinniśmy uzupełnić tą pasję o Fifę 15. Dzięki tej grze dowiemy się więcej o piłce nożnej i co ważne będziemy mogli wyćwiczyć refleks i trochę odciąć się od szarej rzeczywistości. Poza tym, producenci postarali się, żeby każdy kraj poczuł się doceniony. Na okładce, poza gwiazdą światowego formatu są zawsze piłkarze będący bohaterami danego kraju. W Polsce jest to Robert Lewandowski, który dzięki swej grze okazał się też gwiazdą światowego formatu.

Japońska nowatorskość pokazuje, że niektóre pomysły są nie do przebiciaJaponia od lat przoduje w nowoczesnej technologii. Pewnie, dlatego od 1944 roku gra Tekken świeci triumfy na całym świecie. Na rynku pojawi się już kolejna część tej serii. Tekken 7 to typowa gra dla fanów ostrej jatki. Ta odsłona pozwala nam na możliwość wyboru swej postaci z większej ilości zawodników. Wszystkie postaci do wyboru mają swoje ulubione sposoby walki. Miejsca, w których odbywają się walki można znaleźć w rzeczywistości, ale wiele jest też miejsc jedynie do zobaczenia w wirtualnym świecie. Skomplikowana fabuła może nas początkowo przytłoczyć, ale po chwili wszystko okaże się dla nas jasne. Gra pozwala na rozrywkę dla dwóch osób. Wszystkie osoby, które czekają na tą odsłonę japońskiej gry muszą uzbroić się w cierpliwość. Światową premierę przewidziano na 2015rok. A gracze, którzy po nią sięgną, na sto procent będą zaskoczeni nie tylko, jakością umiejętności nowych zawodników, ale na pewno całą oprawą audiowizualną, bo ta powala precyzją.