Telewizja i Internet? Oczywiście!

przez | 24 marca 2022
Pamiętasz te czasy, gdy telewizor był czarno-biały, a Twój wybór oscylował wokół dwóch kanałów telewizyjnych? W zależności od tego, w jakim jesteś wieku pamiętasz to trochę, bardzo albo zupełnie wcale. Większość nie będzie tego pamiętać, ponieważ to naprawdę dawne dzieje. Jeszcze bardziej odległy był czas, gdy na wsi był jeden telewizor, a wszyscy mieszkańcy zbierali się na przykład u Sołtysa, ażeby pooglądać jakiś program. W jakim okresie to było? Zdaje się, jak gdyby przed wiekami. Obecnie trudno to sobie wyobrazić, szczególnie, że wybór w zakresie ofert telewizji i internetu jest naprawdę pokaźny.

pilot celujący w nicość

Autor: Rugby Streaming
Źródło: http://www.flickr.com

Nie dość, że rośnie liczba gospodarstw domowych, gdzie dostępny jest Internet, to jednocześnie coraz więcej ludzi pragnie mieć jak najbardziej szeroki wybór w zakresie telewizji cyfrowej. Konkurencja jest spora, lecz to dobrze, gdyż oferty różnorodnych firm stale się przebijają, a konsumenci dzięki temu otrzymują coraz bardziej konkurencyjne oferty.

W dużych miastach najłatwiej znaleźć firmę, która zainstaluje u nas w domu internet i telewizję, nie trzeba nawet opuszczać domu. Na przykład, gdy mieszkasz we Wrocławiu wystarczy w okno (moskitiery łomianki) przeglądarki wpisać telewizja cyfrowa, aby zaraz otrzymać mnóstwo atrakcyjnych ofert lub zobaczyć tutaj . Zresztą, żyjąc na wsi także jesteś w stanie to zrobić, nigdzie nie musisz się wybierać. Firmy toczą bój o każdego klienta, więc przedstawiciel danej firmy zadzwoni do Ciebie, a w razie gdybyś chciał inaczej przyjedzie pod wskazany adres i wyłoży ofertę od A do Z.

Internet, kabel

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Pamiętaj, bądź wymagający, dużo pytaj, szukaj nieścisłości w ofertach, pamiętaj, że na rynku jest wielka konkurencja i każda firma będzie toczyła boje o każdego abonenta. To nie są czasy, kiedy na rynku telekomunikacyjnym rządziła tylko jedna firma. Były przypadki, że jawnie „olewała” swoich klientów, gdyż zdawała sobie sprawę, że nie ma żadnej konkurencji.

To oczywiście inna branża i inne czasy, lecz ma przełożenie na każdy inny rynek w każdym czasie. Jeśli chodzi o rynek telewizyjny i internetowy czy telekomunikacyjny, to tego typu sytuacja nie ma prawa się powtórzyć, bo zamiast monopolu jest wielka konkurencja i walka o każdego klienta. Poczuj się więc jak klient i wymagaj, a dzięki temu dostaniesz najlepszą, najbardziej korzystną dla Twoich potrzeb ofertę .

I miej zawsze rękę na pulsie. Rynek stale ulega zmianie, pojawiają się jedne przedsiębiorstwa, kolejne bankrutują, jedne zaskakują super ofertą, więc i kolejne muszą coś z tym zrobić. Obserwuj to i w razie czego zmień operatora. Z drugiej strony, mało osób tak czyni, gdyż nie znajdujemy na to czasu. Codzienne obowiązki nas pochłaniają i zapominamy o tych sprawach.