Wielu z nas myśli, że gry strategiczne online swoje dobre czasy mają już za sobą

przez | 10 marca 2022
Ich różnorodność wskazuje, że świat Twitera, internetowych mediów i graficznych remiksów nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Będziemy grać w to co tylko preferujemy – od strategii przez RPG do managerów sportowych. Gdy chodzi o gry – manager, pierwszym skojarzeniem będą rzecz jasna piłkarskie wersje Football Managera. Od początku rozwijasz tutaj własną wirtualną drużynę, budujesz nowy stadion, dokonujesz transferów itd.

Łączysz funkcje szefa i trenera w jednym. Inaczej jest w grach akcji, gdzie interfejs jest zupełnie inny. Z reguły fabuły gier, takich jak Mechrage, toczą się w przyszłości – sprawdź szczegóły. Sam opis, że jest to gra z robotami jasno sygnalizuje przestrzeń czasową.

Opracowane przez nas wpisy zaciekawiły Cię tak mocno, że masz ochotę na więcej. Namawiamy więc do nowej strony – po prostu kliknij odsyłacz (http://www.dariadzikiewiczartfoto.pl/sesja-kobieca-wroclaw/).

Skoro roboty to analogicznie skojarzenie batalistyczne. W wirtualnej grze nie żyją one dla samego rozwoju, na wzór klasyki gatunku, czyli Sims`ów. Gra w Mechrage startuje w małej osadzie, zaczynamy grę najsłabszym dostępnym żelastwem na chodzie.

Oczywiście, w miarę rozwoju akcji i kolejnych poczynań odblokowujemy lepsze roboty i osady. Główną areną rozwoju gry jest przestrzeń wojskowa. Od bitewnych poczynań – jako generał-maszyna musimy to robić – zależy sukces na polu walki i poziomie gry. Dodajmy na marginesie że na bataliach się nie kończy. Super generał polegnie bez sprzętu i surowców i koniecznych do sukcesu sojuszy. Przy pierwszym stadium gry pod uwagę należy brać szczególnie korzystne sojusze.

gra

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszłość, maszyny i walka nie zaspokoją waszych potrzeb? Jeżeli marzy ci się walka, ale w innym zakresie warto spróbować zagrać w Wawawars – . Fabuła gry rozgrywa się w… Warszawie. O co idzie walka? To dopiero gratka – rdzenni Warszawiacy walczą z przyjezdnymi. Jedną z dwóch opcji wybieramy na samym początku gry. Tak jak w każdej zręcznościowej strategii zaczynamy grać bez żadnych wtajemniczeń z małą kasą, w ślepym zaułku planszy. Celem gry jest kontrola nad miastem własną grupą – stołecznymi lub przyjezdnymi. To brutalna lekcja życia w dużym mieście, gdzie nie ma miejsca na sentymenty. ”Gangi” rozpychają się łokciami, by panować w mieście. Widzimy więc, że gry z „walką” online przybierać mogą różne scenariusze.