Popularne hity z naszych tegorocznych wakacji?

przez | 24 grudnia 2021
Sezon letni to okres podróży. Wielu z nas chce spędzić ten czas w sposób wyjątkowy, wypoczywając z najbliższymi, spędzając czas na plaży czy też zawierając nowe znajomości. Zawsze wszystkim tym elementom wakacji towarzyszą letnie hity puszczane w klubach i knajpkach, w których spędzamy wieczory zawierając nowe przyjaźnie.

gitarzysta

Źródło: http://www.morguefile.com/
Piosenki te okazują się po powrocie do domu idealnym impulsem, jaki przywołuje wszystkie wspomnienia, cudownych chwil i bliskich nam osób. Za pomocą piosenek, których słuchaliśmy podczas wakacji mamy możliwość pielęgnowania naszych wspomnień i sprawić, żeby wakacje zostały z nami dłużej.

Mając listę największych przebojów ostatnich wakacji możemy przywoływać w pamięci najpiękniej spędzone momenty naszych wakacyjnych wojaży – tu znajdziesz więcej. Na szczęście jest wiele wytwórni muzycznych, nierzadko wiążących się z działaniem jakiejś stacji radiowej, które po skończonych wakacjach wydadzą największe hity ostatniego lata. Z ich pomocą możemy przypomnieć sobie nawet te piosenki, które mogły nam umknąć w napływie wakacyjnych wrażeń. Hity lata 2014 puszczane są jeszcze przez wiele miesięcy po zakończonym sezonie letnim, a niektóre wpisują się do kanonu muzyki rozrywkowej puszczanej w określonej stacji radiowej na stałe, oczywiście jeśli tylko były to hity przebojowe lub po prostu takie, które ludzie polubili ze względu na jakiś typowy motyw, rodzaj brzmienia, czy też najzwyczajniej treść utworu lub jego żartobliwy klimat. Pośród hitów lata 2014 odnajdziemy dużo różnych stylistycznie piosenek, będą tu ballady ale także mocne taneczne rytmy. Znanym hitem lata 2014 był utwór Eweliny Lisowskiej pod tytułem We mgle. Kolejną piosenką, która na pewno znajdzie się na wielu płytach wakacyjnych z roku 2014 będzie piosenka Kasi Popowskiej pod tytułem Przyjdzie taki dzień. Adekwatnie jest z piosenką Ewy Farny pod tytułem Tajna misja, która na pewno znajdzie się na licznych wakacyjnych mixach przebojów. Znaczną jednak większość jednak na listach hitów wakacji 2014 umieszczone będą przeboje w języku angielskim.

Duzi producenci muzyki za granicą wypuszczają często duże produkcje, którym towarzyszy intensywna kampania reklamowa. Przykładem tego rodzaju przebojów lata 2014 mogą być utwory takie jak Calvin Harris – Summer, znany również z innych utworów, podobnie jak DJ Antoine i Light It Up. Do listy piosenek lata 2014 bez wątpienia zaliczymy także Borgeous – Invincible oraz Rita Ora – I Will Never Let You Down.

Zaintrygowały Cię treści opisane w tym artykule? Jeżeli tak, to czytaj także plakaty religijne analogiczne informacje, dotyczące tego tematu. Zachęcamy Cię do przeczytania do następnej strony.

Dobrze jest również przejrzeć listy przebojów rozgłośni radiowych, żeby nie umknęły nam żadne hity, które przedłużą nam lato.