Wspaniała alternatywa na czytanie większej ilości książek

przez | 1 marca 2022
Obecnie niestety coraz mniej osób czyta cokolwiek. Mnóstwo naukowców bije na alarm, że dużo osób nie przeczytało w ciągu zeszłego roku ani jednej książki. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce na pewno jest w wysoko opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony sporo osób korzysta z alternatywnych sposobów zapoznawania się z świeżymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpliwości sporą popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można przeglądać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są teraz bardzo popularne – zdecydowanie korzysta z nich dużo osób, które codziennie dojeżdżają długo do pracy. Takie osoby najczęściej korzystają również z audiobooków, czyli pozycji w wersji audio. Najczęściej takie książki czytają znane osoby, co jeszcze zwiększa popularność audiobooków.

lux perpetua audiobook

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Ich sporą zaletą jest fakt, że można ich słuchać praktycznie wszędzie – wystarczy mieć ze sobą wyłącznie słuchawki i jakieś urządzenie do odtwarzania muzyki. Często audiobooki są sprzedawane w formacie mp3, dzięki czemu można je odtworzyć i odsłuchać niemal na każdym urządzeniu – obecnie nawet na telefonie komórkowym. Słuchanie audiobooków lub słuchowisk (polecamy stronę wejdź teraz) jest również mocno popularne przede wszystkim wśród osób, które uprawiają jogging. Jeśli do nich należysz, bez wątpliwości powinieneś spróbować odsłuchiwania audiobooków podczas biegu – jeżeli włączysz audiobooka zamiast nudnej muzyki, zdecydowanie będzie Ci się o wiele lepiej biegało. Mocno polecamy takie rozwiązanie. Czego można słuchać? Niemal wszystkiego. Obecnie księgarnie wydające jakąś książkę niemal zawsze oferują również możliwość kupienia jej wersji w formie audiobooka. Jeśli chcesz kupić audiobooka, ale nie wiesz, co kupić, na pewno polecamy Ci przede wszystkim książkę Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem Lux Perpetua. To fantastyczna i wielce ciekawa powieść, która jest ostatnią częścią trylogii o wojnach husyckich. Dzisiaj książka ta jest tak wielce popularna, że w swojej ofercie ma ją niemalże każda księgarnia internetowa.

Gdy wejdziesz na pomocny serwis (http://www.questcm.pl/tv/), zobaczysz, że zawiera pokrewne wiadomości na opisywany temat – te dane wciągną Cię zupełnie.

Jeśli będziesz chciał ją odnaleźć, po prostu wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło Lux Perpetua audiobooka niezwykle przydatny serwis, a bez wątpienia uda Ci się odszukać jakąś ciekawą promocję.