Czy zaleca się grać w sieci w takie 3 gry, jak: „Wiejskie życie”, „Forge of empires” czy „Kapi hospital”?

przez | 14 października 2022
Żyjemy w szybkich i trudnych czasach. Życie jest mocno nerwowe, obowiązków jest coraz więcej. Warto zatroszczyć się więc o wypoczynek po robocie. Solidną propozycją mogą być gry Internetowe.

Niektóre z nich nadają się zarazem dla dzieci. Dzięki nim dzieci mogą zyskać nie tyko porządną rozrywkę, ale również zyskać wiedzę z wybranych dziedzin. Bez wątpienia aspekt edukacyjny jest bardzo ważnym walorem każdej gry dla dzieci.

Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com

Bez wątpienia taką grą dla dzieci, która zawiera także aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Przede wszystkim ta gra jest odpowiednia dla dzieci, które żyją w dużych miastach. Te dzieci nie mają bezpośredniej styczności z naturą. Niekiedy nie mają pojęcia, jak wygląda krowa czy kura. Ciężko w to uwierzyć dorosłym, ale faktycznie wśród dzieci z dużych miast może się to wydarzyć.

Tutaj znajdziesz fascynujące informacje na opisywany temat, zatem jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny (https://www.winnicadwiegranice.pl/odmiany-winogron/johanniter/).

Wspomniana gra ukaże świat wiejski, którego najmłodszy użytkownik nie zna. Pozna życie na wsi, ale zarówno nauczy się, jak gospodarować fermą.

Kolejną grą sieciową, czyli nie wymagającą zapłaty, jest „Kapi hospital”. Klient wciela się w niej w lekarza, który przyjmuje pacjentów na w szpitalu. Przywożeni są pacjenci z

www

Autor: Paul J. Rush
Źródło: http://www.flickr.com

różnymi schorzeniami. Zadaniem doktora jest oczywiście ich wyleczenie na miejscu, a w razie konieczności pozostawienie na oddziale. Ta gra zarówno posiada aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników sieci, którym obcy jest świat medycyny.

Kolejną grą przeglądarkową jest „Forge of empires” (sprawdź to). Gra polega na stawianiu własnego imperium. Ma przede wszystkim charakter ekonomiczny, ponieważ w jej początkowej fazie skupiamy się na budowie wielkiego miasta.

Potem przyjdzie również czas na zdobywanie innych cywilizacji. Gra rozpoczyna się w epoce brązu i ukazuje postęp cywilizacji przez średniowiecze, epokę kolonialną do czasów współczesnych. Użytkownik rozstrzyga o rozbudowie miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można utworzyć swoją armię i ruszyć na podbój. Władać oddziałami można samodzielnie lub zlecić je komputerowi. W grze można nabywać wszystko za rzeczywiste pieniądze oraz można wskrzeszać zniszczone oddziały. Jest to dobra rozrywka za darmo.