Zbuduj swój zamek i rządź swym królestwem albo wciel się w skórę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

przez | 17 czerwca 2022
Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.

W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta (Polecam akcesoria dla zwierząt hurtownia maxy) świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (www) wprowadzi cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako niewolnik wystąpić w antycznym amfiteatrze Flawiuszow. Tam czekają na ciebie z prawdziwego zdarzenia przeciwnicy, na których zbiera się wszystka

zobacz

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

twoja czujność. Ukaż twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co możesz. W tej zabawie zaprezentujesz innym graczom na arenie twoją fachowość w bójce. Spójrz czy potrafisz zejść z areny niepokonanym. jedynym zadaniem w zabawie jest wyjść bohatersko z każdej walki.

Uzbrój twojego odważnego niewolnika i pójdź razem z nim na scenę. Na deskach amfiteatru odbywasz trzymającą w napięciu bitwę z przeciwnikiem Odpowiadasz za uzbrojenie twojego śmiałka. Korzystasz do tego różnych rzymskich rzeczy. W grze akcji odkrywasz dalekie zakątki Europy. Na innych szczeblach oczekują na ciebie kolejne wyzwania i konkurencje.

Gra sieciowa pozwoli ci zostać zarządcą zoo, w którym żyją różnorodne stworzenia ze kontynentów a także odmiany zagrożone. Opracuj rozwój zoo i dokonuj decydujących dla jego działalności zamiarów, by zainteresować masy zafascynowanych przybyszów.

Zadaniem zabawy jest dążenie do kreowania ogrodu zoologicznego, zapewnienie mu wiernego grona gości zwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej oczekiwane gatunki zwierząt ze wszystkich kontynentów. Gra damoria umożliwi ci rozkwit grodu, w którym staniesz się królem. Dostaniesz się do średniowiecznego świata.Zbudujesz warownię założysz swoją osadę i zasiedlisz łaki. Będziesz miał możliwość przyjmować koalicje, formułować rycerzy i dbać o ich arsenał. Stworzysz olbrzymią broń i ruszysz do walki. Dążysz do działań ekspansyjnych nad średniowiecznym światem.