Nowa wersje gry Battlefield dostępna jest na Playstation 3

przez | 17 maja 2022
Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o mocnym, męskim wydźwięku bardzo dobrze kojarzą grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do rozpoznawalnych cech tej gry zalicza się także to, że walki przeprowadzane w sieci odbywają się na ogromnych mapach. Gracze zaś używają różnorodnych militarnych pojazdów i posiadają możliwość unicestwiania niektórych elementów z otaczającej ich wirtualnej strefy. Grający nie są w stanie ingerować w to, co robią ich współtowarzysze. Twórcy Battlefield podarowali jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspierania kolegów.

Kolejne wersje gry są bogatsze o tzw. sandboksowe „smaczki”. Znaczy to, że gracz jest w stanie jednym nieostrożnym ruchem wypłoszyć z ukrycia ptaki lub uaktywnić alarm. Jest to dźwięk dostrzegalny przez nieprzyjaciela i powoduje trudne do przewidzenia skutki. W grze pojawiają się też wydarzenia bardziej spektakularne. Zdarzają się przykładowo trzęsienia ziemi, olbrzymie wybuchy czy inne widowiskowe okoliczności wywołujące bardzo silne emocje u graczy.

Interesujących informacji zasięgniesz po przejściu na witrynę, która ma wciągające informacje na omawiany temat – będą one na pewno godne zainteresowania.

Bohaterowie gry wyposażani są też w coraz nowocześniejszą i bardziej wymyślną oręż. Umożliwia to przeprowadzanie stosunkowo skomplikowanych operacji o charakterze wojennym.

GTA 5

Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com

I choć najnowsze gry playstation (grand theft auto 5 wymagania) tworzone są na wciąż nowsze generacje sprzętu, to producenci Battlefielda ciągle jeszcze dają możliwość graczom używania Playstation 3. Najnowsza wersja gry Battlefield, tym razem już numer 4, pokaże się w sklepach 31 października. I z pewnością ucieszą się wszyscy pasjonaci tej gry, że nie będą musieli inwestować w nowy sprzęt, aby móc zagrać w ostatnią jej edycję. Prowadzone są też rozważania wśród speców od tematu, czy i kolejna część Battlefield z numerem 5, będzie wciąż jeszcze dostępna na starym i przetrenowanym sprzęcie. Zwłaszcza, że producenci gry przekonują, iż chcą zrobić wszystko, aby kreować coraz lepsze produkty na najnowszej generacji sprzęt. Bez względu na to, jakiego rodzaju sprzęt zostanie użyty, gra Battlefield wciąż będzie jedną z najbardziej atrakcyjnych gier tego typu.

Najnowsza wersja Battlefield 4 (artykuł na o grach na przynosi jeszcze lepszą grafikę i bardziej zaawansowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli wziąć udział w rozgrywce wojennej, której akcja zaczyna się w egzotycznym Szanghaju. Jak zazwyczaj akcja gry będzie toczyć się żywo, a ilość rozwiązań związanych z prowadzeniem potyczek nie powinna znudzić nikogo. Tryb Dowódcy, który został przywrócony do gry, daje możliwość obserwowania pola bitwy z wysokości. Toteż wróg w grze Battlefield 4 będzie gnębiony i z ziemi i z powietrza. Będzie to zacięta rozgrywka.