Wspaniały światzabawek lego.

przez | 29 lipca 2021

Wielu z nas w wieku dziecięcym marzyło o pakiecie klocków lego. Marzeniem wielu dzieci jest zaplanowanie reprezentacyjnych zamków, fortec, bastionów, fortów, a nawet miast z lego. Asortyment lego jest bardzo rozmaity, istnieją nawet niewielkie figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw marzeniom, uskuteczniając nie tylko na budowanie miast, ale i pojazdów w nich poruszających się (cysterny, samoloty, statki itp.). Można również skonstruować samemu lotnisko bądź nawet zainscenizować ryzykancki pościg policyjny.

Ta aktualna wiadomość (http://www.manima.pl/pl/menu/zabawki-154) została napisana wyjątkowo dla ciebie. Poznaj ją, by odkryć zupełnie nowe fakty. Zachęcamy do nas!

Z Lego city poczujesz się jak budowlaniec.

Nieziemski świat klocków lego dino pozwala na przeniesienie się w prehistoryczne czasy dinozaurów, gdzie można zobaczyć wielkiego tyranozaura. Czy w nasze sidła złapie się sam triceratops bądź czy schwytamy uda nam się ująć pteranodona zależy tylko od granicy naszej wyobraźni. Jako łowca dinozaurów masz do dyspozycji pojazd terenowy, karabin, specjalistyczny helikopter czy wytrzymałą łódź. Komplet wszystkich dinozaurów i dodatków lego dino pozwala na wybudowanie zapierającego dech w piersiach parku jurajskiego. Nie wolno zapominać o konstrukcji kwatery głównej obrony w razie ataku drapieżnych i dzikich dinozaurów!

Dzięki lego ninjago można wcielić się w śmiałych bohaterów takich jak Ninja Kai, Jay, Cole i Zane, znających perfekcyjnie starożytną sztukę walki Spinjitzu. Trzeba ocalić świat przed groźnym charakterem Lordem Garmadonem, pragnącego zniszczyć doszczętnie całą ziemię. Pomocnikami lorda są srogie szkieletory. Nie wolno zapomnieć także o kąśliwych wężach. Bohaterskie wydarzenia postaci lego ninjago zostaną na zawsze zapisane w dziejach świata.

Twórcy lego nie zapomnieli również o dziewczynkach. Lego friends wykonano właśnie z myślą o nich. Figurki Mia, Stephanie, Olivia, Andrea czy Emma to piękne, młode damy, które wspólnymi siłami mogą zbudować i otworzyć z sukcesem mała kawiarenkę, salon piękności czy zakład weterynaryjny. Dziewczynki są tak utalentowane, że skonstruowanie domku na drzewie czy pięknego kabriolet to dla nich pestka. Lego od lat rozwijają ambicje dzieci poprzez zabawę i niezapomniane przeżycia. Tymi klockami nie bawią się tylko najmłodsi, lego cieszy się wzięciem nawet wśród dorosłych. Wielu do dziś zastanawia się nad genialnością i popularnością tych zabawek. Jedno jest jednak pewne: dzięki lego z wielką chęcią wraca się do czasów dzieciństwa.

Źródło: Krainazabawy.pl