Nie zapomnij o pokrowcu

przez | 18 listopada 2022
Komórkowa moda dosięgła wszystkich, zaś nowy futerał emocjonuje nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa bez zarzutu i dłużej nam służy.

Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, razem z kluczami czy monetami, bezsprzecznie nie wróży nic dobrego. Nawet w sytuacjach gdy aparat wyprodukowany jest z materiałów najwyższej jakości, zauważamy na nim nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. Choć nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność telefonu, dla wielu użytkowników może być to ciężkie do zaakceptowania.

Samsung Galaxy S5

Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwiązaniem jest ulokowanie urządzenia w dodatkowym futerale do kupna. Ponieważ telefony różnią się rozmiarami, najbezpieczniej jest zaopatrzyć się w etui przeznaczone do konkretnego modelu.

Właściciele Samsunga Galaxy mogą pokusić się o etui Samsung Galaxy s iii lub etui Samsung Galaxy s iii mini – zależnie od posiadanego modelu. Etui są różnego rodzaju, jednak łączy je jedna cecha: ochrona.

etiu na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Zieleń, róż, mięta? Dużo zależy od naszej profesji – jeżeli nasza praca wymaga eleganckiego stroju, warto rozważyć czy jaskrawy pokrowiec będzie właściwy. W takich sytuacjach powinniśmy jednak zastanowić się nad eleganckim czarnym etui lub klasycznym skórzanym futerale. Skórzana „wsuwka” będzie najlepszym wyborem. Telefonu nie musimy wyjmować z pokrowca albowiem wszystkie otwory pasują idealnie . Równie eleganckie będzie etui w kolorze białym, które bezustannie posiada wielu entuzjastów.

Jeśli jednak nie obowiązują nas zasady związane z dress codem, możemy bez problemu wybierać spośród wielu kolorów, które widnieją na pokrowcach.

Czy niezbędne będzie Ci kompleksowe objaśnienie (https://hagerhome.pl/produkty/ograniczniki-przepiec/) tego zagadnienia z różnymi wątkami? Mamy dla Ciebie świetną informację – odszukasz je w poniższym linku.

W dzisiejszych czasach etui stało się elementem stroju, niczym damska torebka. Z tego powodu posiadanie paru egzemplarzy zaczyna być standardem.

Dbałość o szczegóły pokrowca czy etui, ich oryginalne barwy oraz jakość materiałów spowodują, że telefon będzie nam służył długi czas. Warunki atmosferyczne, rysy i zabrudzenia wyświetlacza nie są nam straszne. Jeśli więc poszukujemy gadżetów do smartfona, na pewno wyszukamy w internecie np. sklep, gdzie kupisz akcesoria ipad i który pozwoli nam na modernizację naszego smartfona zapewniając przyjemne z pożytecznym – kontakt ze światem, rozrywkę oraz zabezpieczenie.