Piracenie gierek to coś nagannego

przez | 2 listopada 2022
GryGier jest tak sporo, że wymienienie wszystkich jest niemożliwe – syzyfowa praca, pewnie absolutnie każdy nieco bardziej zapoznany ze światem gier doskonale wie o co się rozchodzi.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet ciężko podać najlepiej przygotowane gry akcji PSP – czyli będące z wyłącznie jednego rodzaju. To dowód na to, iż rynek gier na konsole ma się wyśmienicie. Wszystkim uznanym producentom gier bardzo szybko rośnie liczba sprzedaży i zyski.

Doskonale, przynajmniej firmy producenckie mają więcej pieniędzy na produkcję nowych gier.

Jeśli uważasz, że dane w sieci nie są pełne, to przejdź do linku (https://proformasport.pl/gryfy-obciazenia/), pod którym znajdziesz dokładniejsze opracowania zagadnień – odsyłacz jest tu.

A to także pokazuje, iż w żadnym razie nie należy za bardzo piratować, no jakby nie patrzeć w tym momencie producenci mają mniej pieniędzy na produkcję tych gierek, które są jeszcze lepsze, niż wcześniejsze tytuły.

Często realia są takie, że piracimy, nie widzimy w tym wszystkim niczego nieodpowiedniego. Cóż, pewnie mocno nam zależałoby na tym, aby grywać nieustannie w fajne gry na PS4, a więc choćby z uwagi na swój interes nie zakładajmy od razu, iż bycie piratem wcale nie jest naganne. Wiadoma kwestia: gry są drogie, faktycznie ciężko wziąć na nie kasę.

Jednakowoż to akurat żadna wymówka! W sumie istnieją dobre sposoby na to, aby kupić przystępne cenowo samochodówki albo bijatyki na psp. A o co chodzi? No cóż, należy wbić sobie do mózgownicy, że w zasadzie nie zawsze gierki muszą być nowe. Bo czy używane tytuły są całkowicie niegodne zainteresowania? Jakoś się wydaje, iż najważniejsza jest radocha z gry. Nie ma większego sensu niejako się snobować: w sumie sporo bardziej odpowiednim rozwiązaniem jest zakup używanych gier, ale w nieco większej liczbie. Są profity? To oczywiste!

Jest sporo miejsc, w których są sprzedawane niemalże idealne pod względem zachowania jakości gry dziecięce psp, akcyjniaki, itp. Nie obawiajmy się o jakieś porysowania, bo w bardzo wielu przypadkach grywalność jest taka sama jak w przypadku nowych gier. Miejmy nadzieję, że nareszcie znacząco obniży się w naszym kraju piractwo!