Pomocne porady jak szybko kupić niedrogi i dobry tablet

przez | 9 listopada 2022
Tabletowy rynek bez przerwy dynamicznie rośnie. Urządzeń tego typu sprzedaje się ogromne ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych wytwórców swojej szansy szukają mniej znane firmy, zamierzające swoimi wyrobami zainteresować klientów. Na przykład należy do nich firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 jakiś czas temu pojawił się w sprzedaży w przystępnej jak na użyte komponenty cenie. Jak wykazały zrealizowane przez niezależne serwisy intensywne testy, ten model tabletu jest interesującą propozycją dla ludzi szukających taniego i solidnego sprzętu.

tablet leżący na biurku

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Został bardzo dokładnie i starannie wykonany, co często nie jest regułą w tanich urządzeniach, a zastosowane w nim komponenty są odpowiednio dopasowane, przez co urządzenie (Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4) działa szybko i bez większych problemów. Ekran trzyma podawane w specyfikacji parametry, obraz jest bardzo wyraźny i ma nasycone, ładne barwy. Dużym plusem tego urządzenia jest pojemna bateria, pozwalająca na kilka godzin nieprzerwanej pracy bez konieczności doładowywania.

tablety

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkie sprawdzane programy działają sprawnie i bez większych problemów, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały zastosowane w tym urządzeniu. Firma oLofer (propozycja tutaj: marka OLOFER) ma w swojej ofercie również nieco mniejszy 7-calowy model Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został solidnie zaprojektowany i w swojej klasie cenowej jest ciekawą propozycją.

Niezwykle interesująco wyglądają również tablety firmy Modecom. Wytwórca ten miał już wcześniej kilka bardzo ciekawych modeli i jego najnowsza propozycja trzyma ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z dużym ekranem IPS to wydajna maszyna wystarczająca do bardziej wymagających aplikacji. Odpowiednią wydajność gwarantują jej 4 rdzenie w procesorze i 16G pamięci, a za wyświetlanie grafiki odpowiedzialny jest jeden z najlepszych dzisiaj graficznych układów. Ten model tabletu został zaprojektowany jako domowe źródło rozrywki i według wielu recenzji doskonale to zadanie spełnia. Także inny model tego producenta, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty zakupu.