Jakim sposobem bez wysiłku kupić dobry tablet?

przez | 2 grudnia 2021
Świat rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sklepach swe urządzenia oferuje kilku największych, renomowanych producentów oraz całe grono innych, których produkty są nieco gorsze jakościowo, lecz za to kosztują sporo mniej. O tym czy wybrać tablet solidny ale drogi, czy jednak skusić się na tani, ale z gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam kupujący, do niego należy końcowa decyzja. Jeżeli ktoś skłania się raczej ku grupie pierwszej, to musi przyjrzeć się tabletom Sony, przez wielu uważanych za najlepsze w sprzedaży.

tablet

Autor: Raffaele Esposito
Źródło: http://www.flickr.com
Cechują się one doskonałą jakością elementów, solidnością i świetnymi osiągami. Jednym z flagowych tabletów (Sony Xperia) firmy Sony jest Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB WiFi Czarny (SGP311E3/B). Został on wyposażony w 10 calowy ekran, wykonany z odpornego na zarysowania szkła, a równocześnie jest przy tym bardzo smukły i lekki. Funkcje wykorzystywane do tej pory w odbiornikach telewizyjnych z najwyższych klas gwarantują wyjątkowo barwny i ostry obraz, a potężny układ procesora i duża ilość pamięci pozwala na grę w najnowsze gry.

start pracy tabletu

Autor: Karolina van Schrojenstein Lantman – Orlinska
Źródło: http://www.flickr.com

Na tablecie zainstalowano najnowszy system Android, wzbogacony jeszcze przez projektantów Sony o wydajne programy poprawiające wydajność urządzenia. Opisywany wcześniej tablet łączyć się może jedynie poprzez wi-fi, natomiast Tablet Sony Xperia™ Tablet Z 16 GB LTE Wi-Fi Czarny (SGP321B) posiada dodatkowe gniazdo które pozwala na użycie technologii LTE.

Wśród wielkiej liczby wszelakich urządzeń dotykowych można znaleźć oryginalne i ciekawe sprzęty.

Jeśli sądzisz, że prezentowany tekst jest godny zainteresowania, to kliknij też ten link – równie ciekawe informacje znajdują się w najnowszej ofercie (http://www.strefakas.pl/serwis-1/serwis/)!

Należą do nich tablety piórkowe, umożliwiające pracowanie zarówno palcami jak też specjalnym piórem dotykowym. Więcej informacji odnośnie tematu odnajdziesz tu: producent Wacom. Jednym z przedstawicieli tej rodziny sprzętów jest Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL), łączący w sobie funkcję urządzenia piórkowego i zwykłego tabletu. Z kolei Tablet Wacom BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) to model dedukowany wielbicielom cyfrowej twórczości.