Archiwa tagu: Audiobooki

Audiobooki

Profesjonalne słuchowiska audiobooki

Przygotowane na podstawie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook odpowiada dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są teraz godne rekomendacji. Odpowiadają one kupującym głównie przez wzgląd na swoją wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to największa do tej pory produkcja audiobooka w Europie, co trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy i Lux perpetua.

Wspaniała alternatywa na czytanie większej ilości książek

Obecnie niestety coraz mniej osób czyta cokolwiek. Wiele naukowców bije na alarm, że sporo osób nie przeczytało w ciągu zeszłego roku ani jednej pozycji. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce na pewno jest w mocno opłakanym stanie. Jednak z drugiej strony dużo osób korzysta z alternatywnych możliwości zapoznawania się z ciekawymi pozycjami. Przede wszystkim zdecydowanie ogromną popularnością cieszą się e-booki, czyli książki, które można przeglądać na ekranie komputera albo na czytnikach. Te ostatnie są teraz bardzo popularne – bez wątpienia korzysta z nich wiele sporo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby najczęściej korzystają także z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Najczęściej takie pozycje nagrywają popularne osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.

Najcudowniejsze słuchowisko w Polsce.

Są takie audiobooki, jakie powinno się przesłuchać. Są tacy twórcy, których utwory świetnie się do tegoż nadają. Pewnym z nich jest Andrzej Sapkowski oraz jego „Boży Bojownicy„. Premiera owego audiobooka odbyła się 8 października 2012 roku i jest na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie określa się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.

Dzisiaj audiobooki stają się wielce modne – kiedy chcesz spróbować, kup jednego na próbę

W współczesnych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszelkie statystyki są kategorycznie nader alarmujące – często wskazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną książkę w ciągu roku. Jeśli już coś czytamy, zwykle są to gazety albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie statystyki, chociaż oczywiście powinny dać nam sporo do myślenia, nie są do końca prawdziwe. Dzisiaj nader modne stało się czytanie książek w odrobinę inne formie niż tradycyjna. Wiele osób teraz przykładowo korzysta z czytników książek. Nie da się ukryć, że taki sposób czytania książek jest znakiem obecnych czasów.