Archiwa tagu: biznes

biznes

Popularność e-booków nie może specjalnie zdziwić!

Tradycyjne księgarnie są w dalszym ciągu niezłymi interesami, ale nie zapominajmy, że bądź co bądź rozwój e-booków spowodował, że tak jakby książki w tradycyjnej formie są coraz mniej powszechne. A co najbardziej znaczące, owy trend szybko ulega powiększeniu, w szczególności wśród ludzi młodych. Księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tym procederem, bo to bezcelowe.

Kiedy szukamy szybkiego Internetu dla firm

Każda firma w Polsce musi mieć dostęp do Internetu. To zapewne dla wszystkich przedsiębiorców oczywista sprawa. To jasne, zdarzają się odstępstwa od normy, lecz ciężko ogarniać księgowość albo konta w bankach bez Sieci. Zatem w owym artykule zostanie dokładnie poruszona kwestia wykorzystywania Internetu w biznesie. Niby ciężko coś ciekawego rzec na temat Internetu, ponieważ wszystko zostało napisane, no ale próbujmy przynajmniej…

Czy są jeszcze zwykle telefony?

Rozpoczęło się niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamten okres, stroje, a wygląd ich miał określać wyższy status. Później było jeszcze lepiej, garnitury były ładniejsze, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Skoro bowiem na początku, gdy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi pokazać, to kilka lat później nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.