warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Testujemy sprzęt

Profesjonalna reperacja komputerów w punkcie komputerowym

Lenovo IdeaPad Y550
Autor: Agencja 21
Źródło: Agencja 21
Każdy sprzęt komputerowy czasem się niszczy. Usterki w komputerze mogą rzecz jasna wynikać z wielu różnorodnych przyczyn, między innymi z nieodpowiedniego używania komputera bądź także ze względu na jego wiek. Nierzadko może się dodatkowo zdarzyć, iż złapiemy jakiegoś wirusa albo wylejemy wodę na laptopa - takie rzeczy także mogą mieć miejsce.

Regulowanie wskaźnika napięcia – to najważniejsze i docelowe wymogi działającego

gniazda
Zasilacze transformatorów decydują o możliwościach wielu sprzętów elektrycznych i elektronicznych. W rzeczywistości są już bardziej odsuwane na dalszy plan, co jest wynikiem pokaźnych rozmiarów i nagrzań, których nie mają zasilacze impulsowe.

Zasilacz transformatorowy jest prostą konstrukcją o rozmiarach nieco większych niż ludzka pięść. Jego konstrukcję stanowią trzy części: sam transformator, czyli uzwojenia wykonane z miedzi lub aluminium, układ prostująco-filtrujący oraz stabilizator wskazania napięcia. To ostatnie ogniwo można pomijać w prostszych modelach zasilaczy gdzie wystarczą tylko transformator i sam układ.

Co mieć na uwadze zamawiając komputer?

laptop
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj netbooki stają się coraz bardziej popularne. Dla większości ludzi jest to najważniejsze urządzenie w pracy, przy którym każdego dnia spędzają czas. Bez wątpienia komputery tego typu są bardzo funkcjonalne. Ich parametry obecnie prezentują się doskonale, a równocześnie możemy z nimi pracować w przeróżnych miejscach. Bez wątpienia niezwykle często wykorzystujemy je również w domach, o wiele chętniej niż zwykłe komputery stacjonarne.

Urządzenia w pracy biurowej

Kobi Light   panel LED w biurze
Autor: Kobi
Źródło: Kobi
Biuro jest bardzo charakterystycznym pomieszczeniem, w którym wykonywana jest praca biurowa . Praca biurowa z kolei jest pracą typowo siedzącą, czyli bierną. Taka praca siedząca powinna być wykonywana w warunkach możliwie jak najbardziej komfortowych. W biurze powinna być zatem między innymi zastosowana klimatyzacja, która zapewnia pracownikom optymalną temperaturę w czasie spełniania obowiązków. Bardzo istotne są także wygodne meble do siedzenia oraz właściwie dobrane do nich stoliki. Właściwa postawa w trakcie pracy tego typu jest szczególnie ważna, gdyż w przeciwnym razie można nabawić się poważnych skrzywień i urazów kręgosłupa. Oprócz podstawowego sprzętu w biurach są istotne także różnorodne urządzenia, które od dawna usprawniają wykonywanie pracy biurowej.

W ciągu ostatnich lat pojawia się gry coraz bardziej nowoczesne

konsola
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gry imitują rzeczywistość. W praktyce gwarantują jednocześnie ciekawą fabułę i znakomitą grafikę. W ciągu ostatnich lat widać wyraźną tendencję wzrostową, istniejące na rynku gry są bowiem coraz bardziej zaawansowane i znajdują rzesze zwolenników. Podstawą, którą każdy gracz musi mieć w swoim domu jest naturalnie stosowna konsola do gier. Jednak ich asortyment na rynku jest na tyle bogaty, że można mieć kłopot z wyborem stosownej propozycji. Jak w takim przypadku wybierać konsolę?

Im większy dysk tym lepiej

włączony komputer na biurku
Autor: William J Sisti
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że posiadamy tak sporo ujęć, filmów oraz różnego typu kolejnych folderów, że dysk, który jest wbudowany w naszym komputerze zwyczajnie okazuje się zbyt mały oraz potrzebujemy jakiegoś kolejnego rozwiązania, żeby wszystko pomieścić. Poza tym ma okazję stać się tak, iż będziemy chcieli wysłuchać radia na komputerze, ale okaże się, że nasza karta graficzna jest na to nazbyt słaba. Na szczęście wszystko można przeanalizować i z każdym trudem możemy sobie poradzić.

Zakup odpowiedni sprzęt do różnych miejsc - ciekawe wskazówki

drukarka
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej danych drukujemy sami, a co się z tym łączy, prawie w każdym mieszkaniu jest drukarka, nie mówiąc już o tym, że też musi być ona w każdym biurze. Mimo wszystko zanim kupimy takowe urządzenie dla siebie, powinniśmy się dobrze zastanowić, czego naprawdę od niego chcemy oraz z jakich funkcji na pewno będziemy chcieli tu skorzystać. Jedynie wtedy będziemy mieli gwarancję, że posiadamy wszystko co niezbędne oraz że równocześnie nie będziemy przepłacać.

Atrakcyjne propozycje pracy – tester czy programista?

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Bardzo ciekawe oraz dające spore możliwości rozwijania się zlecenia dla programistów, jakie wyszukać można w internecie z dokładnym opisem wymagań wobec kandydatów czy szczegółowym ustalaniem obowiązków pracowniczych, są przez zainteresowanych chętnie czytane. Wybierać można z najbardziej zróżnicowanych propozycji, ale powinno się mierzyć siły na zamiary i szczerze określać swe predyspozycje. Decydując się na wysłanie zgłoszenia do działu HR określonej firmy, trzeba dobrze przemyśleć swój wybór. Trzymamy kciuki oraz życzymy powodzenia!