Archiwa tagu: PC

PC

Intrygujące gry na ps vita

Niewielka, wygodna i bardzo grywalna – to najlepsza chyba ocena poręcznej ręcznej konsolki, jaką jest wypuszczona w 2011 roku PS Vita. Ta konsola została wyposażona w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a dodatkowo, co odróżnia ją w gronie konkurentów, wielodotykowy panel tylny, dający całkowicie niespotykane funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie podczas grania. Łącząc funkcjonalności ekranu dotykowego z tylnym panelem otrzymuje się sterowanie niedostępne do tej pory w żadnym innym urządzeniu.

Na jakie aspekty powinni się uważać w temacie gierek?

Pamiętajmy, że raczej częste przenosiny w magiczny świat gier to ogólnie nic złego. Jeżeli jesteśmy rozsądni, wiemy, iż od autentycznie wszystkiego da się uzależnić, a więc zachowamy mimo wszystko umiar, nie będziemy mieć z niczym kłopotów. Jednakże jeśli mamy słabą psychikę, nierzadko mamy wielkie problemy z umiarem, zapewne dołączymy do grona tych osób, którym faktycznie gry zaszkodziły. Fakty są takie, że typowy gracz potrafi wyciągać sporo radości z grywania, co najistotniejsze, poznał granicę, a więc gry psp i tak nie stanowią dla niego przeszkody, która potem wygeneruje znaczne problemy, na przykład unikanie chodzenia na studia – są takowe przypadki, zatem należy się starać wystrzegać swoistego uzależnienia się.

Lista najlepszych gier na konsolę w tym roku

Kocki lego od kilku dekad stanowią jedną z najpopularniejszych zabawek w wielu krajach. Maluchy wprost uwiebiają zabawę nimi, a w ostatnim czasie niezwykle chętnie kupowane są serie nawiązujące do najnowszych filmów dziecięcych. W praktycznie każdym sklepie z zabawkami na półkach można znaleźć co najmniej kilka opakowań z klockami, a w większych miastach są sklepy jakie sprzedają jedynie ten rodzaj klocków. Ciężko się więc dziwić, że jakiś czas temu został wypuszczony film, którego głównymi bohaterami są klockowe postacie, a niewiele po nim lego przygoda gra pc, wzorowana właśnie na scenariuszu tego filmu.