warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

piosenki

Kupowanie płyt muzycznych – doskonała propozycja dla wszystkich fanów

muzyka metalowa
Autor: push...design
Muzyka niewątpliwie stanowi bardzo wyjątkowy gatunek sztuki. Dla niektórych ludzi jest to praktycznie najważniejsza część ich życia codziennego, zaś sami wykonawcy często rosną w ich oczach do miana prawdziwych bogów.

Zacznij gromadzić płyty z najlepszą muzyką!

koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com
Z pozoru wydaje się chyba, że kupowanie płyt muzycznych już bardzo dawno wyszło z mody, i w chwili obecnej właściwie mało kto się na to decyduje. Głównym tego powodem jest oczywiście internet, a dokładniej: piractwo internetowe.

Niby jakie są największe zalety słuchania muzyki?

Guns n Roses
Źródło: http://www.flickr.com/
Muzyka jakby nie patrzeć w obecnej formie towarzyszy nam od stosunkowo krótkiego czasu, ale naturalnie ciężko nie wiedzieć, że i niegdyś, zanim wymyślono elektryczność ludzie mogli się raczyć piękną muzyką. Może za dawnych lat muzyka lepiej na nas działała?

W jakim miejscu dobrej muzyki?

Koncert rapowy Zénith de Paris
Autor: Coup d'Oreille
Źródło: http://www.flickr.com
Pomyślmy co robić, aby uzyskać nieograniczony dostęp do muzyki - a czy to w ogóle coś realnego? To jasne, że dosłownie każdej piosenki nie można łatwo odnaleźć, ale na szczęście nawet mocno niszowa poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray aktualnie nie jest przesadnie trudna do zlokalizowania.

Trochę rad dla melomanów

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dosyć często mawiamy, że dzisiejsza muzyka i tak nie jest ciekawa, godna zainteresowania miłośnika muzyki, który charakteryzuje się trochę odmiennym gustem, niźli ogół. Jednak kto rzekł, iż musimy tylko spoglądać na main stream?

Utwory, które ukształtowały rock

gitara
Źródło: http://www.morguefile.com/
Choć w dzisiejszych czasach słynnych i fascynujących jest ogrom grup rockowych, to Deep Purple i Pink Floyd są absolutnie tymi, które zdecydowały o historii rocka, a i współcześnie są jednymi z najczęściej wznawianych grup. Te wysoce rozwinięte brytyjskie grupy podbiły widownię swoim nieziemskim brzmieniem, cudownym podejściem do muzyki i wspaniałymi tekstami.