warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

piosenki

Kupowanie płyt muzycznych – doskonała propozycja dla wszystkich fanów

muzyka metalowa
Autor: push...design
Muzyka niewątpliwie stanowi bardzo wyjątkowy gatunek sztuki. Dla niektórych ludzi jest to praktycznie najważniejsza część ich życia codziennego, zaś sami wykonawcy często rosną w ich oczach do miana prawdziwych bogów.

Zacznij gromadzić płyty z najlepszą muzyką!

koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com
Z pozoru wydaje się chyba, że kupowanie płyt muzycznych już bardzo dawno wyszło z mody, i w chwili obecnej właściwie mało kto się na to decyduje. Głównym tego powodem jest oczywiście internet, a dokładniej: piractwo internetowe.

Niby jakie są największe zalety słuchania muzyki?

Guns n Roses
Źródło: http://www.flickr.com/
Muzyka jakby nie patrzeć w obecnej formie towarzyszy nam od stosunkowo niedługiego okresu czasu, ale oczywiście trudno nie pamiętać, że i niegdyś, zanim wymyślono elektryczność ludzie mogli się raczyć muzyką. Być może dawno temu muzyka lepiej na nas działała?

W jakim miejscu dobrej muzyki?

Koncert rapowy Zénith de Paris
Autor: Coup d'Oreille
Źródło: http://www.flickr.com
Pomyślmy co zrobić, aby uzyskać nieograniczony dostęp do piosenek - czy to tak naprawdę coś realnego? To oczywiste, że autentycznie każdej piosenki nie można szybko zlokalizować, lecz na szczęście nawet bardzo niszowa poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray dzisiaj nie jest za bardzo ciężka do zlokalizowania.

Trochę rad dla melomanów

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dosyć często mawiamy, że dzisiejsza muzyka i tak nie jest ciekawa, godna zainteresowania miłośnika muzyki, który charakteryzuje się trochę odmiennym gustem, niźli ogół. Jednak kto rzekł, iż musimy tylko spoglądać na main stream?

Utwory, które ukształtowały rock

gitara
Źródło: http://www.morguefile.com/
Choć obecnie popularnych i rewelacyjnych jest wiele grup rocka, to Deep Purple i Pink Floyd są zdecydowanie tymi, które zaważyły na teraźniejszości rocka, a i dziś są jednymi z najchętniej wznawianych zespołów. Te wysoce rozwinięte brytyjskie zespoły podbiły widownię swym olśniewającym brzmieniem, doskonałym podejściem do muzyki i niesamowitymi tekstami.