warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

metal

Rola dźwięku w życiu człowieka

na koncercie muzycznym
Autor: Chris Musil
Źródło: http://www.flickr.com
Sztuka, której tworzywem jest dźwięk towarzyszy ludziom w rozmaitych gatunkach od wieków. Nie jest prosto w sposób bezdyskusyjny określić choć w przybliżeniu datę zaistnienia muzyki. Wiemy jednakże, że już monotonne śpiewy ludzi zamieszkujących jaskinie były początkową próbą jej stworzenia. Człek pierwotny zapewne śpiewał by przydać sobie otuchy oraz polepszyć samopoczucie. W erze Starożytności nastąpił rozkwit muzyki. Przede wszystkim powstały liczne instrumenty dęte drewniane (np. fujarki) oraz strunowe (np. harfa, lira). Nie brak było również oryginalnych instrumentów jak chociażby muszli.

Niebywała sprawa dla wielu fanów rapu - plakaty i obrazy własnych idoli

Autor: RossinaBossioB
Dla wielu niepojęte, dla innych osób zupełnie normalne. Czym jest miłość do ulubionej gwiazdy: aktora czy muzyka, gdzie sięga granica tego uczucia, i czy można to traktować normalnie? Pewnie, ale w pewnym wieku może przybrać to niebotyczne rozmiary, wręcz histerii, bezgranicznego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiej osoby nie dochodzą głosy rozsądku, pojedzie za swoją gwiazdą wszędzie, będzie go zawsze bronić, tak jakby ta osoba była idealna.

Kupowanie płyt muzycznych – doskonała propozycja dla wszystkich fanów

muzyka metalowa
Autor: push...design
Muzyka niewątpliwie stanowi bardzo wyjątkowy gatunek sztuki. Dla niektórych ludzi jest to praktycznie najważniejsza część ich życia codziennego, zaś sami wykonawcy często rosną w ich oczach do miana prawdziwych bogów.

Dostęp do modnej muzy jest nieograniczony

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zapewne wszyscy miłośnicy muzyki są wyczuleni nie tylko na dźwięki, ale oczywiście również na zwykły obraz. Zatem jeśli ktoś przykładowo bardzo lubi Budkę Suflera czy GusGus, chciałby także zerknąć sobie na koncert - najlepiej taki na żywo, lecz ciężko nie dostrzec, że najczęściej tego typu opcja nie jest realna.