warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

metal

Rola dźwięku w życiu człowieka

na koncercie muzycznym
Autor: Chris Musil
Źródło: http://www.flickr.com
Sztuka, której tworzywem jest dźwięk towarzyszy ludzkości w różnych odmianach od wieków. Trudno jednoznacznie wskazać choć w przybliżeniu datę pojawienia się muzyki. Wiadomo jednakże, że już jednostajny śpiew ludzi jaskiniowych były początkową próbą jej stworzenia. Człowiek prehistoryczny zapewne śpiewał żeby dodać sobie otuchy oraz polepszyć samopoczucie. W erze Antyku nastąpił rozwój muzyki. Przede wszystkim powstały liczne instrumenty dęte drewniane (np. fujarki) i strunowe (np. lira, harfa). Nie brak było także oryginalnych instrumentów jak choćby muszli.

Niebywała sprawa dla wielu fanów rapu - plakaty i obrazy własnych idoli

Autor: RossinaBossioB
Dla wielu niepojęte, dla innych osób zupełnie normalne. Czym jest miłość do ulubionej gwiazdy: aktora czy muzyka, gdzie sięga granica tego uczucia, i czy można to traktować normalnie? Pewnie, ale w pewnym wieku może przybrać to niebotyczne rozmiary, wręcz histerii, bezgranicznego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiej osoby nie dochodzą głosy rozsądku, pojedzie za swoją gwiazdą wszędzie, będzie go zawsze bronić, tak jakby ta osoba była idealna.

Kupowanie płyt muzycznych – doskonała propozycja dla wszystkich fanów

muzyka metalowa
Autor: push...design
Muzyka niewątpliwie stanowi bardzo wyjątkowy gatunek sztuki. Dla niektórych ludzi jest to praktycznie najważniejsza część ich życia codziennego, zaś sami wykonawcy często rosną w ich oczach do miana prawdziwych bogów.

Dostęp do modnej muzy jest nieograniczony

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Pewnie wszyscy miłośnicy muzyki są mocno wyczuleni nie tylko na dźwięki, ale oczywiście także na zwykły obraz. Zatem jeżeli ktoś na ten przykład uwielbia Kult albo Asgeira, chciałby również zerknąć sobie na jakiś koncert - najlepiej ten na żywo, lecz ciężko nie zauważyć, że najczęściej tego typu możliwość niestety nie istnieje.