warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

świat

Audiobook czy tekst?

Stajemy się społeczeństwem, któremu czytanie do szczęścia nie jest potrzebne. Zatrważające to stwierdzenie, albowiem człowiek wychowany tylko przed ekranem telewizora funkcjonuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Z jakiego powodu? Otóż czytanie korzystnie oddziałuje na nasz rozwój. Telewizja nie pozwala nam na rozleniwia nasze umysły. Wszystko zostaje zaserwowane na tacy: scenerię, mimikę. Pochłaniając lekturę, to my tworzymy film. Nasz film, przy którego powstawaniu mamy dużo więcej swobody. Sami obsadzamy role i obmyślamy scenografię. Każdy szczegół powstaje w naszej głowie.

W jaki sposób zrobić świetne filmy z wysokości

Dron z kamerą
Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com
Punt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak zrozumienie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Patrzymyna świat różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, drudzy wszystko widzą w ciemnych barwach. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od genów? Od wszystkiego razem?

Istnieje dużo sytuacji, gdzie prawdopodobnie nie bylibyśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Obiektyw, fotografia
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, tak samo jak postrzeganie konkretnej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w pozytywny sposób, drudzy wszystko widzą w najgorszym scenariuszu. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, jest zależne od genów? Od wszystkiego po trochu?