warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

podróże

Które słuchawki wybrać na na czas podróży i nie tylko

słuchawki
Autor: Maxell
Źródło: Maxell
Każdego dnia wiele osób podróżuje do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Aby bardziej uprzyjemnić sobie chwile spędzone w autobusie lub w pociągu stosujemy przeróżne metody, a jedną z nich jest słuchanie muzyki.

Planujemy wyprawę? Koniecznie powinniśmy pamiętać o kilku istotnych kwestiach

gps
Solidny plan to połowa sukcesu. Nim gdzieś się wybierzemy powinniśmy zrobić solidne przygotowania, które sprawią, że nasza wycieczka będzie prawdziwą przygodą, ale bez „przygód”, jakich na pewno byśmy nie chcieli.

Możemy przebierać w telefonach komórkowych

tablet Samsung Galaxy
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórcy telefonów komórkowych robią wszystko co tylko w ich sile, aby zainteresować nas własnym urządzeniem, abyśmy zauważyli, że ich oferta jest wspanialsza, niż ta, którą przedstawia nam konkurent. To wszystko powoduje, że mamy okazję wybierania w telefonach, które są znacznie lżejsze, mają coraz więcej najrozmaitszych funkcji, a jednocześnie okazują się całkiem przystępne kwotowo, co z pewnością będzie miało też spory wpływ na naszą decyzję.