warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Internet

Jeżeli szukamy ładnego prezentu z Krakowa, kupimy go i w Sukiennicach i w najbliższym markecie

bateria umywalkowa
Autor: Oras
Źródło: Oras
Kraków przeważnie utożsamiany jest z Wawelem - oczywiście nie dotyczy to każdego, kto odwiedza miasto, lecz jedynie takich turystów, którzy nie przywykli do wgłębiania się w historię. Prawdopodobnie jeżeli zapytalibyśmy tych osób, gdzie najlepiej w Krakowie pójść na zakupy, skierowaliby nas oni do Sukiennic.

Zalety używania dedykowanych oprogramowań

Narada biznesmenów
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Wprowadzenie druku przez Gutenberga bez wątpienia było największym odkryciem epoki renesansu. Zdolność skrócenia czasu, jaki należało poświęcić na przepisywanie tekstów spowodowała, że drukarni na Starym Kontynencie nieustannie przybywało. Na początku drukarnie pomagały zwłaszcza w powstawaniu książek i dokumentów. Obecnie profil drukarni zmienił się znacznie, a ich podstawowym produktem są przede wszystkim druki reklamowe, kalendarze i wizytówki.

Nowoczesne technologie niezbędne w zakładzie pracy

chmura
Autor: Chris Potter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcielibyśmy, by nasze przedsiębiorstwo było uważane za profesjonalne musimy używać odpowiednich narzędzi. Warto byśmy wybierali możliwości, jakie daje nam współczesna technologia. Kiedy chodzi o przechowywanie różnego rodzaju danych, to nie mamy ich już na komputerach obecnie mamy możliwość gromadzenia wszystkiego w chmurze.

Nowe media – nowe możliwości, lecz i zagrożenie. Co warto pochwalić, a przed czym trzeba przestrzec?

Internet
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
O internecie, rozwoju nowych technologii czy nowych mediach zazwyczaj mawia się w sposób ambiwalentny. Są osoby, które nie mogą istnieć bez tego typu mediów, przeważnie to osobą młodsze, ale nie tylko, po innej zaś stronie są ludzie, dla których ta forma spędzania czasu jest obca. Jak bez trudu odgadnąć pośród tych osób są osoby bardziej wiekowe. Nie mieli oni nigdy kontaktu z komputerami czy internetem, więc krytykują to zjawisko maksymalnie. To oczywiście złe podejście, podobnie jak bezsensownie jest uzależniać się od neta, a tak właśnie mają młode osoby. Czy istnieje więc zloty środek?

Które militaria masz okazję kupić

lornetka
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ciekawi cię wojsko oraz różne przedmioty z nim związane, na pewno nie raz planowałeś zaopatrzyć się w tego rodzaju gadżety. Czy orientujesz się, gdzie je kupić? Poza sklepami stacjonarnymi świetnym miejscem są sklepy internetowe, w których nie tylko dokładnie zapoznasz się z całym sprzedawanym towarem, ale także będziesz mógł natychmiast odnaleźć opinie o wybranym przez ciebie artykule. Jakie wobec tego militaria możesz wybrać?

Jak najkorzystniej kupić laptopa

tablet
Autor: Asus
Źródło: Asus
Nastały czasy, w jakich dostęp do internetu staje się dla większości z nas priorytetem. Chcemy cały czas być na bieżąco – tak samo z wiadomościami z kraju oraz ze świata, jak też z własną skrzynką mailową. Cenimy możliwość nieprzerwanego kontaktu z najbliższymi i sprawdzenia każdej informacji, jakiej obecnie potrzebujemy - np. ceny interesującego nas artykułu. Z tej racji coraz częściej zastanawiamy się, który gadżet najpełniej spełni nasze potrzeby. Do dwóch szczególnie cenionych – poza smarftonami – należą netbooki i tablety. Który z nich powinniśmy zakupić i na jakie kwestie zwrócić uwagę, jeśli chcemy być pewni, iż podjęliśmy trafną decyzję?

W jaki sposób mądrze robić zakupy w internecie?

internet
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób dokonuje zakupów w internecie. Dla większości ludzi jest to jednej z niezawodnych i najprostszych sposobów na to, żeby szybko i bez zbędnych kłopotów znaleźć wiele niezbędnych przedmiotów, porównać je i podjąć ostateczną decyzję zakupową. Dodatkowo mamy niemało portali internetowych, dzięki którym - niczym w typowym sklepie - otrzymamy wszystko, co nam niezbędne. W jaki sposób rozsądnie, a poza tym oszczędnie, realizować zakupy w sieci?

Najstarsze komputerowe gry nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużego ograniczenia sprzętowego

gry komputerowe
Komputery od kilku dekad obecne są w naszym otoczeniu, dzisiaj w większości domów, mieszkań i biur można zobaczyć czy to większy stacjonarny komputer PC, czy też mały, zgrabny notebook. Sporo osób używa komputerów do pracy zawodowej, lecz równie dużo, jeśli nie więcej na komputerze lubi sobie od czasu do czasu pograć. Najstarsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, ale to wszystko wynikało z dużego ograniczenia sprzętowego.

Gry komputerowe w karty – dlaczego odznaczają się aż tak wielką popularnością?

gry online
Autor: Jovial Joystick
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny człowiek ma do dyspozycji faktycznie bardzo dużo niebanalnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Podróże są relatywnie tanie, przede wszystkim jeżeli odpowiednio się je zaplanuje, książki dostępne są w postaci e-booków w atrakcyjnych cenach, filmy także bez problemu można oglądać w internecie. Dużo osób uwielbia jednak wszelkiego rodzaju gry. Ich asortyment jest dosyć bogaty, wobec tego ostatecznie każda osoba będzie potrafiła znaleźć coś ciekawego dla siebie. Ogromnym zainteresowaniem charakteryzują się dziś przede wszystkim gry online. Internet w tym względzie stale zadziwia nas swoją różnorodnością.

Firmy współfinansowany za pośrednictwem crowdfundingu - w jaki sposób to działa?

crowdfunding ikonografika
Autor: Rocío Lara
Źródło: http://www.flickr.com
Crowdfunding nadal jest zjawiskiem stosunkowo nowym w Polsce. W skali świata narodził się trochę wcześniej, zdobywając błyskawicznie sporą popularność. Mówiąc ogólnie opiera się na wspieraniu finansowo różnych przedsięwzięć z wykorzystaniem Internetu.