warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lechiendenface.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pasje

Zajmujące zainteresowania - jak je znaleźć?

zainteresowanie samolotami wojskowymi
Autor: Gordon Tarpley
Źródło: http://www.flickr.com
Zainteresowania pozytywnie oddziałują na człowieka. Kształtują jego indywidualność, zezwalają lepiej rozpoznać samego siebie. Czas poświęcony na rozszerzanie swoich pasji procentuje. Ten czas umożliwia rozwój duchowy i intelektualny. Brak czasu jest jedynie wykrętem. Największym pochłaniaczem czasu jest głównie telewizor. Nie zdążysz się obejrzeć jak minie parę godzin, które ani nie wzbogaciły, ani nie zrelaksowały. Całego istnienia nie można spędzić przed telewizorem. Po pracy musisz wyszperać chociaż godzinę dla własnej pasji.

Koncepcja na zabicie nudy bywa czasami bardzo łatwy

Kobieta w ogrodzie
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś każdego może dopaść nuda. Co jest najlepszym antidotum na nudę? Każdy ma swój sposób, lecz dużej ilości ludzi pomaga jakaś rozrywka.

Jaki rodzaj muzyki jest najlepszy dla pociech?

To, jakich artystów słucha młodzy człowiek, wykazuje wielki wpływ na jego zachowanie. Właściwie wszyscy rodziciele powinni mieć pojęcie, w jakich rytmach lubuje się ich podopieczny. Dzisiejsza branża muzyczna jest fatalna, tak uważają nawet najbardziej stonowani komentatorzy.